دانلود بهترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای در 21 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت Doc
دسته بندی پیشینه متغیر های روانشناسی
بازدید ها 16
فرمت فایل doc
حجم فایل 31 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای در 21 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت Doc· توضیحات ابتدایی :

تعداد صفحات : 21 صفحه ( 19 صفحه متن و 2 صفحه منابع)

فرمت فایل : ورد قابل ویرایش با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد

منابع موجود : منابع موجود در این فایل تا سال 2016 موجود می باشند و جدید هستند .

پشتیبانی : 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

· تصویر کلّی :

توضیحات: فصل دوم کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

  • همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA
  • توضیحات نظری کامل درباره متغیر
  • پیشینه تحقیقاتی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
  • رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب در پایان و درون متن
  • منبع : دارد (به شیوه APA)
  • نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

· بخشی از متن :

مفاهیم و تاریخچه

از ابتدای دهه 90 میلادی کامپیوترها بعنوان اصلی ترین قسمت اوقات فراغت بکار برده شده اند. و بازی های رایانه ای از آن موقع بعنوان یکی از حوزه های تحقیقات علمی قرار گرفتند (تورکر و باتوری، 2016). گریفیتس اعتیاد به بازی های رایانه ای را بعنوان زیر شاخه از اعتیاد رفتاری با ویژگی های فعال و غیر دارویی تعریف می کند. دیگر اصطلاحات بکار برده شده در اشاره به بازی های رایانه ای می توان از بازی شدید، درگیری با بازی ها، استفاده مسئله ساز از بازی های ویدیویی، استفاده مسئله دار از بازی های اینترنتی و عتیاد به بازی های ویدیویی نام برد (گریف، کاس و کینگ، 2012).

در دهه نخست سده 21 ام پژوهش گران میان استفاده شدید و اعتیاد به بازی های رایانه ای تفاوت قائل شدند. بر طبق تعریف گریفتس (1998) بازی شدید ناظر بر اشتیاق شدید به بازی است با اینحال نه لزوما اعتیاد به بازی رایانه ای. همچنین در اشتیاق به بازی عنصر حفظ سلامتی شخص در نظر گرفته می شود. در صورتی که اعتیاد به بازی رایانه ای سلامتی کاربر را به خطر می اندازد. با اینحال گیلفورد بعدا اظهار داشت تا زمانی که محققان بر سر تعریف ثابتی از اعتیاد موافقت نکنند لحاظ کردن بازی شدید رایانه ای بعنوان رفتاری اعتیاد آمیز جای مناقشه خواهد داشت. وینستین (2010) بحث می کند که ملاک اعتیاد داشتن به بازی های رایانه ای سنجش میزان تخریبی است که اینگونه فعالیت ها بر ابعاد مختلف زندگی دارد و نه لزوما میزان ساعات انجام بازی های رایانه ای. طبق این دیدگاه انجام بازی های رایانه ای در صورتی که پیادمدهای چندانی نداشته باشد نمی تواند به عنوان اعتیاد در نظر گرفته شود حتی اگر ساعات بازی کردن به 14 ساعت در روز برسد. در سال 2007 انجمن روانپزشکی آمریکا تحقیقات صورت گرفته در خصوص بازی های رایانه ای را مورد باز نگری قرار داد و تا در نسخه بعدی DSM که در سال 2012 انتشار یافت، مورد استفاده قرار دهد. با اینحال نتیجه این شد که شواهد محکمی برای در نظر گرفتن این بازی ها بعنوان مشکلات روانی در دسترس نمی باشد (وینستین، 2010).. Toker

. Baturay

. Excessive Gaming

. Engagement In Games

. Problematic Usage, Video Game Playing

. Problematic Online Game Use

. Problematic Online Game Use

. Griffiths, Kuss, & King

. Weinstein


اختلال بازی های رایانه ای

در سال 1951 گبساتل چنین فرض کرد که هرچیزی که بتواند علاقه انسان را بخود جلب کند می تواند جنبه اعتیاد آور داشته باشد. با اینحال تا دهه ها اخیر مساله مرتبط با بازی های رایانه ای تحت عنوان اختلال بازیهای اینترنتی مورد پژوهش و بررسی قرار نگرفته بود (کینگ و دلفابرو، 2014). ملاکهای تشخیص اختلال بازی های اینترنتی که اخیرا در ضمیمه پنجمین ویراست آماری و بالینی اختلالات روانی منتشر شده است بر پایه اصولی استوار است که اختلالات مرتبط با اعتیاد به مواد استوار است. این ملاکها شامل الف) از دست دادن کنترل که نشان می دهد کنترل آغاز، پایان و ادامه بازی از دست فرد به دلیل استفاده مکرر از بازی خارج می شود. ب) علایم ترک مانند عصبی شدن می تواند در صورت امتناع از بازی رخ دهد. پ) ایجاد تحمل به این معنی که افزایشی نامحسوس در طول مدت بازی و فراوانی بازی کردن به منظور کاهش اشتیاق و میل اولیه رخ می دهد. ت) کاهش درگیری در فعالیت های غیر بازی مانند ارتباطات اجتماعی و در نتیجه انزوای اجتماعی. ث) ولع بازی کردن به این معنی که فرد مدام به فکر بازی کردن و تصورات مربوط با بازی کامپیوتری است. ج) شکست در تلاشهای مرتبط با قطع بازی های رایانه ای. از آنجای که اختلال مرتبط با بازیهای رایانه ای بعنوان یکی از مسائل مرتبط با سلامت روان در حال گسترش است و شیوع آن به 1 تا 9 درصد می رسد (مولر و همکاران، 2015). بدست آوردن فهم بهتر در شناخت اختلالات نوظهور مانند بازی های رایانه ای بسیار مهم و حیاتی قلمداد می شود.. King & Delfabbro

. Müller


  • ویژگی های متمایز کننده این فایل ؟

الف ) منابع جدید

ب ) پشتیبانی تخصصی

ج ) تایپ کاملا استاندارد تمامی صفحات، همچنین پاورقی اصطلاحات و اسامی خارجی

د ) ارزشمندی این فایل

و) منابع درون متنی و منابع پایانی کاملا به شیوه APA نوشته شده اند که مورد تایید تمام دانشگاههای ایران (سراسری و آزاد) می باشد.

  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است.

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به …

filecade.ofmas.ir/product-423374-The-theoretical-and-background-study-of-compute…

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای مبانی نظری بازی های رایانه ای ادبیات تحقیق بازی های رایانه ای پیشینه تحقیق بازی …

بررسی تاثیر بازی های رايانه ای بر يادگيری دانش آموزان مقطع …

20015.ir › روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

بررسی تاثیر بازی های رايانه ای بر يادگيری دانش آموزان مقطع اول ابتدايی دانلود پایان نامه … سابقه نظري 15 … تأثيرات منفي اعتياد به بازي هاي رايانه اي 79 ….. در فصل دوم به مبانی نظری و تاریخچه تحقیق پرداخته شده است، در فصل سوم روش … با توجه به مطالب بیان شده مسئله اصلی این پژوهش عبارت است از اینکه بازیهای رایانه ای چه …

[PDF]دریافت فایل

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/529925

ذخیره شده

مشابه

ای. ا ﻮردر. ﻢ. ﭙﺎس. ﺧﺎ ﺼﺎ. ی ﻮد ر. ا. ﻮرﺷﺎن ﻘﺪ ﻢ درم. ا . ﯽ ﻦ ﭙﺎس و ﺪرد ﯽ ﻮد ر ه اﺘﺎد ﻪ ﻨﺎب. ا. ا. ا. ا. آ ی د ﺮ ﻤﺪ رﺿﺎ … ﻫﺪف اﺻﻠﯽ اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ، ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﮥ ﺑﯿﻦ وﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎي ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﺑﺎ اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ. در. داﻧﺶ آﻣﻮزان ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﺷﻬ … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ. 2-1. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 15. 2-2. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. 2-2-1. ﺗﺎرﯾﺨﭽﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ. 16. 2-2-2. اﻫﻤﯿﺖ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ در دﻧﯿﺎي اﻣﺮوز ….. ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ وﻗﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮي. را ﺑﺮاي ﺑﺎزي ﻫﺎي راﯾﺎﻧﻪ اي ، ﭼ.

[PDF]89 / ﺑﻬﺎر اول /ﺷﻤﺎره ﭼﻬﺎرم ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ، ﺳﺎل ﭘﮋوﻫﺶ Jo – Journals

journals.iau-garmsar.ac.ir/soc/library/upload/article/af_476346513-4.pdf

ذخیره شده

مشابه

۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ – درﺑﺎرة آن ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺷﻮد. در ﻣﻴﺎن روﻳﻜﺮدﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺑﺎزﻳﻬﺎي راﻳﺎﻧﻪ اي ﺑﺮﺧﻲ ﻣﻜﺎن ﺑﺎزي را ﻧﻴﺰ ﻣﻮرد ﺗﺎﻣﻞ …. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺗﻲ ﻛﻪ در ﺳﺎﻟﻬﺎي اﺧﻴﺮ در ﺣﻮزه ﺑﺎزﻳﻬﺎﻳﻲ راﻳ. ﺎﻧﻪ اي اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ دﺳﺘﺎوردﻫﺎﻳﻲ ﺗﺠﺮﺑﻲ. ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. … ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﺗﺤﻘﻴﻖ. ﺑﺮرﺳﻲ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺗﻲ ﻛﻪ در زﻣﻴﻨﻪ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ وﺿﻌﻴﺖ ﻛﻠﻮپ. ﻫﺎي ﺑﺎزي اﻧﺠﺎم ﺷﺪه ﺣﺎﻛﻲ از اﻳﻦ اﺳﺖ. ﻛﻪ ﺗﺎﻛﻨﻮن ﺗﻨﻬﺎ ﻳﻚ … ﺑﻪ اﻋﺘﻴﺎد و واﺑﺴﺘﮕﻲ ﺑﻪ ﺑ. ﺎزي در ﻛﻠﻮپ.

اثرات بازی های رایانه ای در آموزش – هنر خوب زیستن

dryosefi.ir/1395/10/06/اثرات-بازی-های-رایانه-ای-در-آموزش/

ذخیره شده

۶ دی ۱۳۹۵ – بازي هاي رايانه اي به عنوان يك پديدة اجتماعي دركنار ساير رسانه هاي صوتي و تصويريدر دنياي امروز … بازی های رایانه ای، برنامه ای است که به بازیکنان اجازه تعامل را می دهد و به عنوان یکسری دستورالعمل می …. طبقه سوم بازي هاي رایانه اي آموزشی بر مبناي پژوهش است. ….. (ویراستار)، مبانی نظری و عملی تکنولوژی آموزشی.

تاثیر بازی های رایانه ای بر کودکان و نوجوانان

rezap502.epage.ir/fa/module.content_Page.94-32-17.html

ذخیره شده

مشابه

1- آیا اعتیاد به بازی های رایانه ای با افت تحصیلی رابطه دارد؟ 2- آیا رابطه ای بین بازی های رایانه ای با سطح یادگیری دانش آموزان وجود دارد؟ 1-3 اهداف پژوهش. 1-3-1 هدفهای …

[PDF]دریافت – پرتال جامع علوم انسانی

www.ensani.ir/…/20101004103413-بررسي%20نظرات%20کودکان،%20نوجوانان%20…

ذخیره شده

مشابه

دانش آموزان در خصوص اثرات بازی های رايانه ای بر کودکان و نوجوانان اختصاص دارد. و بخش دوم به … از ديگر سو،. محبوبيت بازی های رايانه ای و ويديويی موجب توجه محققان و پژوهش گران به اين عرصه …. مبانی نظری. ويگوتسكی، … دس ته ای از مطالعات به اعتياد و وابستگی به بازی ها در کلوپ ها پرداخته اند. بررسی های … پيشينه تحقيق.

دانلود مبانی نظری پایان نامه در مورد بازی های رایانه ای – ایران …

https://www.iranpajohesh.com/پایان…پایان…/8322-دانلود-مبانی-نظری-پایان-نامه-در-…

ذخیره شده

دانلود مبانی نظری پایان نامه در مورد بازی های رایانه ای: بازی، مهم ترین و اصلی ترین … و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، … چون بازی های رایانه ای در میان کودکان و نوجوانان به دلیل های نادیده انگاشتن دیگر … مبانی نظری درباره اعتیاد · مبانی نظری مذهب · مبانی نظری درباره پرخاشگری …

[PDF]آيين نامه طرح و محاسبه سازه هاي بتني پيش ساخته – معاونت …

construction.iauksh.ac.ir/content/users/user_iauksh/construction.iauksh.ac…/12.pdf
ﻃ. ﺮح و ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ. ﺳﺎزه. ﻫﺎی. ﺑﺘﻨ. ﯽ. ﭘﯿﺶ ﺳﺎﺧﺘﻪ. ﻧﺸﺮﯾﻪ ﺷﻤﺎره. 388. (. ﺑﺨﺶ اﻟﺤﺎﻗﯽ ﺑﻪ آﯾﯿﻦ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﺘﻦ اﯾﺮان. ” آﺑﺎ … ﻫـﺎی ﺗﻤﻠـﮏ ﺩﺍﺭﺍﯾـﯽ ﺳـﺮﻣﺎﯾﻪ. ﺍی ﺑـﻪ. ﻟﺤﺎﻅ ﺗﻮﺟﯿﻪ ﻓﻨﯽ و ﺍﻗﺘﺼﺎﺩی ﻃﺮﺡ. ﻫﺎ و ﺍﺭﺗﻘﺎی ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻃﺮﺍﺣﯽ و ﺍﺟﺮﺍ …. ﻫﺎی ﺑﺘﻨﯽ ﭘﯿﺶ. ﺳﺎﺧﺘﻪ. -1. ﮐﻠﯿﺎﺕ. 17. 1-1-. ﻋﻼﯾﻢ ﺍﺧﺘﺼــﺎﺭی. 17. -2. ﮔﺴﺘـﺮﻩ. 17. -3. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻃﺮﺍﺣﯽ.

[PDF]The impact of computer games on Personality …

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/10000613921806.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺍﺑﺰﺍﺭﻫﺎﻯ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺍﻳﻦ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻋﺒﺎﺭﺗﻨﺪ ﺍﺯ: ﺍﻟﻒ) ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﺤﻘﻖ ﺳﺎﺧﺘﻪ، ﺏ) ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻭﻳﮋﮔﻰ ﻫﺎﻯ. ﺷﺨﺼﻴﺘﻰ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺁﻳﺰﻧﻚ ﻭ ﺝ) … 85 ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺑﺎﺯﻯ ﻫﺎﻯ ﺭﺍﻳﺎﻧﻪ ﺍﻯ ﺑﺮ ﻭﻳﮋﮔﻲ ﻫﺎﻱ ﺷﺨﺼﻴﺘﻰ ﻭ ﺳﺎﺯﮔﺎﺭﻱ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ /. ﻣﻘﺪﻣﻪ …. ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺍﺻﻠﻲ ﺗﺮﻳﻦ ﭘﺮﺳﺶ ﻫﺎﻯ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺮﺍﻧﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎﻱ ﺑﺎﺯﻱ ﻫﺎﻯ ﺭﺍﻳﺎﻧﻪ ﺍﻱ ﺑﻪ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. ﭘﺮﺩﺍﺧﺘﻪ ﺍﻧﺪ، ﺗﺎﺛﻴﺮ … ﺍﻧﺤﺮﺍﻓﺎﺕ ﺟﻨﺴﻲ، ﺧﺸﻮﻧﺖ، ﺍﻋﺘﻴﺎﺩ، ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﻱ ﺿﺪ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ، ﺳﺴﺖ ﺷﺪﻥ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ، ﺍﺷﺎﻋﻪ ﺟﺮﻡ ﻭ ﺟﻨﺎﻳﺖ.

تحقیق بررسی رابطه میان بازی های رایانه ای و مهارت اجتماعی …

bankmaghaleh.ir/تحقیق-بررسی-رابطه-ميان-بازی-های-رايانه/

ذخیره شده

هنگام با رشد روزافزون صنعت بازیهای رایانه ای و ویدیویی، پژوهش درباره تاثیرات … یا به صورت واضح تر: آیا پرداختن به بازی های رایانه ای و ویدیویی، کاهش مهارت های … ۸- کوئن، بروس؛ مبانی جامعه شناسی؛ ترجمه غلامعباس توسلی؛ رضا فاضل؛ چاپ اول، … و پیگیری هایی را به دنبال داشته است: آیا این بازیها می تواند باعث اعتیاد گردند؟

اجتماعي بازيهاي كامپيوتري بر دانش آموزان – Counseling and …

counselingandpsycho.blogfa.com/post-8.aspx

ذخیره شده

مشابه

مقدمه: همزمان با رشد تکنولوژی و ورود بازی های رایانه ای به مرز و بوم ما ، این بازی ها به دلیل داشتن جذابیت هاي ناشي از … سترز و همکاران (1994) تاثیر بازی های رایانه ای را وسواس رفتارهای اعتیاد گونه، غیرانسانی شدن بازی کنندگان، رشد … مبانی نظری.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق عزت نفس جنسی | rabin

rabin.banooart.ir/d83031

ذخیره شده

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ – دانلود سریع با لینک مستقیم فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق عزت … دانلود اساس نظری متغیر بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای …

[PDF]آسیب های نو پدید؛ شبکه های اجتماعی مجازی در کمین خانواده ی

https://nopadid.mcls.gov.ir/Maghalat/2/ابراهيم%20پور.pdf

ذخیره شده

آﺳﻴﺐ ﻫﺎ اراﻳﻪ ﻧﻤﺎﻳﺪ . روش ﭘﮋوﻫﺶ. : ﺑﺮاي اﻧﺠﺎم اﻳﻦ. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ از ﻃﺮﻳﻖ اﺳﺘﻨﺎدي. ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﻲ. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و. ادﺑﻴﺎت ﭘ. ﮋوﻫﺸﻲ … و ﺗﻬﺪﻳﺪ. ﻫﺎ. ﺑﻪ. آﺳﻴﺐ ﻫﺎي ﻧﻮ ﭘﺪﻳﺪ ﻧﺎﺷﻲ از ﻣﺎﻫﻮاره، ﺑﺎزي ﻫﺎي راﻳﺎﻧﻪ اي، ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮاه و اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ ….. ﭘﮋوﻫﺶ آﻧﻬﺎ. ﺗﻔﺎوت ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ اﻋﺘﻴﺎد ﺑﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ در ﺑﻴﻦ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﻳﺎن دﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮ ﻣﻌﻨﺎدار ﺑﻮد.

میگنا – بررسی نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر …

www.migna.ir/vdcgqy9x.ak9u74prra.html

ذخیره شده

مشابه

۹ آذر ۱۳۹۳ – پست الکترونیک، پیام های کوتاه، چت روم ها، وب پایگاه ها و بازی ها، روش …. اينترنت و استفاده نابجا از آن موجبات به وجود آمدن معضلاتي چون اعتياد … های جدید است که آسیب های ناشی از استفاده از ماهواره، بازی های رایانه ای، … سوال اساسي در اين پژوهش اين است كه مشخص شود، دانش آموزان از محتوای ….. پیشینه خارجی تحقیق.

[PDF]اي ﺧﺸﻦ و راﻫﺒﺮدي ﺑﺮ زﻣﺎن واﮐﻨﺶ اﻧﺘﺨﺎﺑﯽ ﻫﺎي راﯾﺎﻧﻪ ﺗﺄﺛﯿ – فصلنامه علمی – …

ictedu.iausari.ac.ir/article_5891_5254f7e9209f8119a2a4cb51f67e7b09.pdf

ذخیره شده

توسط جدیدیان – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
ﻫﺪف اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ، ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺑﺎزي. ﻫﺎي راﯾﺎﻧـﻪ. اي ﺧﺸـﻦ و راﻫﺒـﺮدي ﺑـﺮ زﻣـﺎن واﮐـﻨﺶ دﯾـﺪاري و ﺷـﻨﯿﺪاري … ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ژاﭘﻨﯽ، ﺑﺎزي. ﻫﺎي راﯾﺎﻧﻪ. اي را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮑﯽ از ﻣﻬﻢ. ﺗﺮﯾﻦ وﺳﺎﯾﻞ ﺳﺮﮔﺮﻣﯽ و اوﻗﺎت ﻓﺮاﻏﺖ ﺧﻮد … ﺷﺪ . ﺑﺎ ﻣﺮور ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﭼﻨﺪ دﻫﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ در اﯾﻦ ﺣﻮزه ﻣﯽ. ﺗـﻮان ﭘﯿﺸـﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺸـﯽ آن را در ﭘـﻨﺞ دﺳـﺘﻪ … ارﮔﺎﻧﯿﮑﯽ ﭘﻮﺳﺖ و دﻣﺎي ﺑﺪن و اﻋﺘﯿﺎد ﻧﯿﺰ در اﯾﻦ ﺣﻮزه ﺑﺮرﺳﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ ….. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي در ﻣﻮرد ﻣﻮاﺟﻬﻪ آزﻣﻮدﻧﯽ.

روانشناسی-علوم تربیتی-علوم اجتماعی|پایان نامه|پروژه|تحقیق

parsproje.com/pn/88-ol-sa.html

ذخیره شده

مشابه

SA48- پایان نامه روانشناسی بالینی علل گرایش جونان به اعتیاد در شهرستان فاو · SA49- بررسی …. OL57-بررسی رابطه میان بازی های رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان.

مـدیــریـار … سایت جامع مدیریت – افق های تاریک روشن بازیهای …

athir.blogfa.com/post-2777.aspx

ذخیره شده

مشابه

از سوی دیگر دنیای بازیهای رایانه ای و فعالیتهای متأثر از آن با توجه به مشغله های … اجرای دوره های آموزشی و پژوهشی مورد نیاز با هدف تقویت مبانی نظری ، علمی و کاربردی …

چارچوب مبانی نظری وپیشینه پژوهش بازی رایانه ای – مازیار

mazeyar.ir › محصولات

ذخیره شده

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ – چارچوب مبانی نظری وپیشینه پژوهش بازی رایانه ای … کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پژوهش، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، … چون بازی های رایانه ای در میان کودکان و نوجوانان به دلیل های نادیده انگاشتن دیگر … علی اکبر (1381) اعتیاد به اینترنت مشهد، فصلنامه تحقیقات فرهنگی دوره دوم …

بررسی تاثیر بازیهای رایانه ای اضطراب و عزت نفس کودکان و …

www.bargozideha.com/…/f5vlb5vl-بررسی-تاثیر-بازیهای-رایانه-ای-اضطراب-و-عزت-…

ذخیره شده

مشابه

سئوال پژوهشی : آیا رابطه ای میان استفاده از بازیهای رایانه ای و اضطراب و عزت نفس … نفس :9 تعریف عملیاتی بازیهای رایانه ای :9 فصل دوم- مبانی نظری و پیشینه پژوهش … به یافته های جداول بالا مشخص شد که میان اضطراب و عزت نفس کودکان و نوجوانان و … در پایان نامه کارشناسی خود با عنوان ” بازی های رایانه ای و اعتیاد مجازی ” سال 86 22 …

بررسی تاثیر رسانه آموزشی اینترنت بر تفکر انتقادی … – …

www.andishmandegar.blogfa.com/post/17

ذخیره شده

مشابه

که نتایج پژوهش براساس اولویت تاثیر پذیری وسطح معناداری به شرح زیر می باشد. …. اینترنت(بازیهای رایانه ای) بر الگو پذیری وترغیب رفتارهای جوانان موثر است. … های آموزشی واینترنت پرداخته شده است همچنین از طریق مطالعات نظری به مولفه های اینترنت … جهانی ، (1380) در پژوهشی با عنوان بررسی مبانی فلسفی الگوی آموزش تفکر …

استیکر تلگرام

addsticker.rzb.h5h.ir/

ذخیره شده

وبلاگ های بلاگفا · وبلاگ های رز بلاگ · وبلاگ های آوا بلاگ · وبلاگ های بلاگ اسکای … مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای …

پايان نامه هاي دفاع شده – پرديس البرز دانشگاه تهران

alborz.ut.ac.ir/ThesisDefendedList.php

مشابه

دکتر مريم خاتمي, بررسي فرآيند توده‌شدن آنتي‌ژن سطحي هپاتيت ب به كمك روش‌هاي … تبيين رابطه بين ميزان استفاده از بازي هاي رايانه اي و عملكرد تحصيلي دانش آموزان با تاكيد … دکتر مصطفي اسدالهي, پژوهشي پيرامون عوامل موثر در توليد اينفوگرافيك ….. دکتر محمدرضا صادقي مقدم, بررسي مباني نظري ارث با تاكيد بر عدالت توزيعي …

جامعه‌ شناسی اعتیاد به اینترنت – مرکز آموزش و پژوهش همشهری

hamshahritraining.ir/news-3914.aspx

ذخیره شده

۱۱ دی ۱۳۹۵ – عصر حاضر را عصر انقلاب اطلاعاتی، انقلاب رایانه ای و فنآوری های … اعتیاد به اینترنت موضوعی است که در دیدگاه‌های جامعه شناسی تابعی از عوامل … مبانی نظری …. می‌کند افراد نظریه پردازانی هستند که در فرایند استدلال نظری مربوط به خود درگیرند. …. میانگین سبک‌های هویتی در افراد با اعتیاد به اینترنت از نوع بازی …

نظریه های مهارت های اجتماعی | پایگاه مبانی نظری

ofmas.net/mabani/hdl2694225463/

ذخیره شده

۲۳ دی ۱۳۹۵ – ویژگی های کلی این محصول بدین شرح به شما محقق گرامی اعلام می گردد : … همچنین بخوانید : مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارت های اجتماعی ,مبانی نظری و … پیشینه پژوهش متغیر بازی های رایانه ای و اعتیاد به بازی های رایانه ای · مبانی …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت – …

lono.sellu.ir/product-75066-مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-درباره-اعتياد-به-اينترن…

ذخیره شده

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت مبانی نظری و پیشینه در … اینترنت شبکه گسترده جهانی است که شبکه های مختلف رایانه ای در اندازه های متعدد و حتی … آنان در هر آن، به کسب اطلاع درباره مسایل مختلف، گفتگو، بازی، تجارت، …

دانلود دیتای بازی بوم بیچ boom beach به همراه خود بازی – …

5char.ir/boombeach_android/

ذخیره شده

مشابه

رتبه: ۵ – ‏بازبینی توسط mg۱۳ اسفند ۱۳۹۲ – دانلود بازی زیبای بوم بیچ boom beach به همراه دیتای کامل. توجه : ابتدا فایل دیتا را از حالت فشرده خارج و سپس در پوشه obb بریزید. pass : 5char.

مبانی نظری روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک

www.iranprojhe.com/…مبانی-نظری/632-مبانی-نظری-روانشناسی-درباره-اعتیاد-به-ای…

ذخیره شده

۹ بهمن ۱۳۹۵ – مبانی نظری روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک: براساس … رسانه برای مجموعه ای از کارکرد ها نظیر نظارت بر فعالیت های دولت و …. دنیای مجازی، چت روم ها و بازی های اینترنتی به راحتی جایگزین انگیزه ی … نوعی احساس خوب بودن و رضامندی که به فرد هنگام استفاده از رایانه دست …. نمونه پیشینه تحقیق.

رسي پدیده اعتياد مجازي در بين نوجوانان و جوانان رب استان قم

qjss.atu.ac.ir/article_6863_ee1a640970b87edd9bad94700b2044b0.pdf

توسط هزار جریبی – ‏2012
پژوهش. بررسي ميزان اعتياد مجازي در بين نوجوانان و جوانان نواحي شهري استان قم و. عوامل موثر بر آن … واژه. هاي. كليد. :ي. بازي. هاي رايانه. اي، نوجوانان، فضاي مجازي،. آسيب. شناسي اينترنت، اعتياد مجازي ….. 2004:1. (. بررسي پيشينه و چارچوب نظري پژوهش. الف ….. اما اگر خواسته باشيم بصورت خاص با توجه به عنوان تحقيق به مباني نظري.

شبکه اجتماعی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شبکه_اجتماعی

ذخیره شده

مشابه

آنالیز شبکه‌های اجتماعی از طریق احکام نظری و روش‌ها و تحقیق‌های مربوط به آن از یک … مطابق تحقیقی در مرکز پژوهش پیو شبکه‌های اجتماعی می‌توانند موجب ایجاد نگرانی در … دوست آرژانتینی برای تحلیل بازی‌های بوکاجونیورز، یک دوست سوئدی برای صحبت در … بر اساس قانون جرایم رایانه‌ای اصل بر آزادی است و شهروندان از تمامی امکانات …

[PDF]دریافت فایل

www.iranculture.org/UserFiles/Rahbord/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf

مشابه

۳ بهمن ۱۳۵۲ – يكي از محور هاي موضوعي نشريه به شرح زير باشد: … چكيده )ش امل طرح مختصر مسئله، چارچوب نظري، …. مي آيد؛ پـرداختن به نظريه فرهنگ در ميان فيلسوفان مسلمان پيشينه … بازگفت كوتاه و گذراي پاره اي نكات اساســي درباره فلســفه فرهنگ ….. آنجا كه مباني و قواعد بس ياري از پژوهش هاي دينداري در ايران، متأثّر از …

مبانی نظری وپیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت – کرمان پژوهش

pajooheshk.ir/product/مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-اعتیاد-به-این/

ذخیره شده

اینترنت پدیده ای است که در ابتدا برای تسریع ارتباطات نظامی و تحقیقات دانشگاهی پا … (۱۹۹۱) … در تعریف اعتیاد، فرا‌تر از مصرف مواد مخدر، تعریف اعتیاد در زمینهی رفتارهای اعتیاد آور مانند قمار، پرخوری، لسایر و بلوم( ۱۹۹۳)، بازیهای ویدئویی، ورزش، روابط عاشقانه و … پیشینه تحقیق.

اولین – پایان نامه های رشته علوم تربیتی – پایان نامه های رشته …

www.tirash.com/category/پایان-نامه-های-رشته-علوم-تربیتی/

ذخیره شده

بررسی رابطه بازی های رایانه ای خشن بر پرخاشگری نوجوانان تعداد صفحات : 79 صفحه … پژوهش تعاریف نظری وعملیاتی واژه ها ومفاهیم فصل دوم: پیشینه و ادبیات پژوهش نظریه … (15-17) تخیل خود به جای کارکترهای بازی خشن پیشینه و ادبیات تحقیق نظریه … های تحقیق متغیرهای تحقیق تعریف مفاهیم فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه …

روانشناسی – دیتا باران

databaran.ir/علوم-انسانی/psychology/article
9 1-5- روش تحقیق: 9 1-6-تعریف متغیرهای تحقیق: 9 فصل دوم: مبانی نظری … 11 1-7 تعریف متغیرها 12 فصل دوم:پیشینه تحقیق. … تعداد صفحات:35صفحه فصل اول: بازیهای رایانه ای مقدمه فصل دوم:خشم و انواع آن … متغیرهای پژوهش تعاریف عملیاتی متغییرها تعاریف نظری متغییرها اختلال های … بررسی علل اعتیاد جوانان به دخانیات.

پژوهه دين – سايت معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبليغات …

www.pajohe.ir/articles/categories/search/1387/

ذخیره شده

مشابه

روش پژوهش: برای انجام این مطالعه از طریق استنادی به بررسی مبانی نظری و … که به خاطر نداشتن سبقه و پیشینه در جوامع انسانی به آنها آسیب‌های اجتماعی نوپدید می‌گویند. … که آسیب‌های ناشی از استفاده از ماهواره، بازی‌های رایانه‌ای، فضاهای مجازی، تلفن همراه و ….. 10ـ اعتیاد رفتاری به اینترنت، چت و شبکه‌های اجتماعی که نتیجه آن افسردگی، …

دسته‌بندی بازیهای رایانه ای – دین و زندگی تایباد

arhami.blogsky.com/category/بازیهای-رایانه-ای

ذخیره شده

۲۰ تیر ۱۳۹۳ – در بازی‌های رایانه‌ای کودک به تنهایی بازی می‌کند و گاه بدون برنامه‌ریزی ساعت‌ها مشغول بازی می‌شود، …. یکی از مشکلات پرداختن مداوم کودکان و نوجوانان به بازیهای رایاته ای، اعتیاد آنها به این نوع بازیهاست. ….. طبقه سوم بازی های رایانه ای آموزشی بر مبنای پژوهش است. ….. (ویراستار)، مبانی نظری و عملی تکنولوژی آموزشی.

سایت دانلود پایان نامه های ارشد

tahghigh20.ir/

ذخیره شده

۲ ۱-۲- پیشینه و سوابق… … عنوان پایان نامه :خانه کودک با رویکرد بازی و خلاقیت متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی … های چند معیاره فازی (مطالعه موردی: صنعت مواد غذایی) تکه ای از متن پایان نامه فقط برای Read more. … ۱-۲: پرسش‌های پژوهش ما برای انتقال مفاهیم و برقراری ارتباط و جهان خویش ناچاریم به ابزارهای امروزی رجوع Read more.

بررسی پیامدهای بازیهای رایانه ای بر روی نوجوانان و دانش آموزان

docfile.sellfile.ir/prod-326139-بررسی+پیامدهای+بازیهای+رایانه+ای+بر+روی+نوجوانان…

ذخیره شده

استفاده از بازی های رایانه ای پیامدهای مثبت و منفی را به همراه دارد. … 31 پیشینه تحقيق 32 افت تحصیلی 33 اعتیاد اینتر نتی 33 اهمیت و ضرورت تحقیق 34 سئوالات …

دکتر یاسمین عابدینی – مرکز مشاوره زندگی

www.mrmz.ir/متخصصان/متخصصان-مشاوره-و-رواندرمانی/دکتر-یاسمین-عابدینی

ذخیره شده

مدلی علی از روابط میان سبک های فرزند پروری ، اعتیاد به بازی های رایانه ای و پیشرفت تحصیلی در دانش … مروري بر مباني فلسفي ، ويژگي ها وروشهاي پژوهشي كيفي .

کافی نت دانشجویان – موضوعات روش تحقیق – مرکز پایان نامه – …

4223682.blogfa.com/cat-14.aspx

ذخیره شده

مشابه

روش تحقیق نظری در علوم اجتماعی …. اعتياد به سيگار خصوصاًمواد مخدر در ميان دانش آموزان مدارس و ساير نوجوانان هر چند پديده تازه اي …. پایان نامه مباني و تكنيك هاي روابط عمومي 143ص … بررسی رابطه بین بازي‌هاي رايانه‌اي و گرايش رفتار دانش آموزان 107ص ….. البته عدم دسترسی به تحقیق مشابه نشانگر عدم وجود پیشینه نیست، ناگزیر …

مهندسي رايانه هما – تاثيرات اينترنت بر زندگي

www.homaict.ir/2015-06-18-17-31-06/مقاله-1.html

ذخیره شده

این کارتها که در دهه 1960 توسط موسسه آی بی ام و به منظور استفاده در یک سیستم امنیتی … افزون برنامه هاي گرافيکي و بازي هاي رايانه اي همواره بايد به فکر رايانه اي قدرتمند با …. بنابر یک پژوهش، شمار برآورد شده رایانه های شخصی متصل به اینترنت در ….. انحرافات جنسی، خشونت، اعتیاد، رفتارهای ضد اجتماعی، سست شدن مبانی خانواده، …

رامان(اندیشه، اندیشیدن در آرامش) – جزوه کامل درس برنامه ریزی …

kameldelpasand.blogfa.com/post/…/جزوه-کامل-درس-برنامه-ریزی-اوقات-فراغت-بخش-د…

ذخیره شده

مشابه

جوانان مرد بيش از جوانان زن و افراد مجرد بيش از متاهلين به بازي و ورزش … پژوهش هايي که توسط سازمان ملي جوانان انجام شده گواه آنست که عامل تاهل در ميزان تماشاي …. استفاده بیش از حد از سیستم های رایانه ای که گاه حالت اعتیاد گونه به خود می … در گذران اوقات فراغت را براساس پیشینه ی تحقیقاتی انجام شده می توان به شرح زیر خلاصه نمود :.

لیست عناوین پایان نامه ها و روش تحقیق(1337 عنوان) صفحه 3 – …

tahghighsara.ir/printable.php?view_content=10

ذخیره شده

مشابه

1044 – روش تحقیق – مبانی شهادت زنان در شریعت اسلام 157 … 1055 – روش تحقیق – بررسی علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین … 1088 – پيشينه تحقيق …. 1190 – بررسی رابطه ميان بازی های رايانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان 67 … 1198 – بررسي شيوهها و مباني نظري كاهش تصديگري خدمات پشتيباني دانشگاههاي علوم …

تحقیقات آموزشی Educational Research – مطالب ابراهیم …

edu-research.mihanblog.com/post/author/1364281

ذخیره شده

مشابه

۱۰ دی ۱۳۹۵ – دیدگاه شناختی مانند دیدگاه روان پویایی به جریان های دورنی توجه دارد، اما به جای ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش بازی های رایانه ای در 21 صفحه ورد قابل ویرایش با … گریفیتس اعتیاد به بازی های رایانه ای را بعنوان زیر شاخه از اعتیاد …

[PDF]تأملي بر خرده فرهنگ جوانان:

www.jsfc.ir/article_43844_76779a0f1a891142ec534e6b24c0de40.pdf
امروزه ماشين به عنوان يكي از ابزار هاي كسب هويت در ميان جوانان جايگاهي ويژه … صدا كه هر ناظري را ياد اتومبيل هاي مس ابقه اي در بازي هاي رايانه اي مي اندازد. … مباني نظري ….. چون در اين پژوهش ما به دنبال درك و ش ناخت ماهيت رفتاري خرده فرهنگ جوانان …. ماشين با فرزندانشان دوست مي شوند، نگراني از كشيده شدن فرزندانشان به سمت اعتياد،.

راهكارهاي كاربست يافته هاي پژوهش در تعليم و تربيت – جامعه …

hooshmandm.blogfa.com/post/13

ذخیره شده

افزایش اعتیاد در زنان تهدیدی جدی برای سلامت خانواده … تخریب سلامت کودکان با بازی‌ های رایانه‌ ای … چنانچه اعتقاد به يافته هاي تحقيقات در فرآيند تصميم گيري در ميان اين گروه تقويت شود ، بدون ترديد نياز به … ژرفا نگراي ، استفاده نكردن از مباني نظري مناسب ، عدم تعيين اولويت هاي پژوهشي ، فقر پيشينه شناسي و روش شناسي و.

نسخه مناسب چاپ – کافه دانشجو | پایان نامه تحقیق مقاله و پروژه …

www.cafedaneshju.com/printable.php?price_list

ذخیره شده

مشابه

پایان نامه های آماده به تفکیک رشته …. مقايسة مباني فكري و سنت شعري رودكي (پدر شعر فارسي) و نيما يوشيج (پدر شعر ….. بررسی رابطه ميان بازی های رايانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان, 7,000تومان … بررسي تأثير يك برنامه پيشگيري از اعتياد بر عزت نفس ، نگرش ، گرايش و آگاهي ….. تاريخچه و مباني نظري طراحی پارک, 15,000تومان.

دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از …

www.downloadpaper.ir/دانلود-متن-کامل-مقالات-در-رشته-های-مختلف-بصورت-رایگان-…

مشابه

۱۲ دی ۱۳۸۹ – 4046 – پایش فصلی علفهای هرز در دو مزرعه جو علوفه ای در مشهد (چکیده) 4047 – رویکردی جدید به ارزیابی اقتصادی طرحهای مرتعداری در ایران (چکیده) … 4055 – مبانی نظری و سیاست های عملی بوش در رویارویی با مساله ی ایران هسته ای (چکیده) …… 4508 – پژوهشی پیرامون دو نمایشنامه در انتظار گودو و پایان بازی (چکیده)

نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی فردی و …

www.khoozna.ir/view-42505-نفوذ%20اینترنت%20و%20شبکه%20های%20اجتماعی…

ذخیره شده

۶ خرداد ۱۳۹۴ – پست الکترونیک، پیام های کوتاه، چت روم ها، وب پایگاه ها و بازی ها، روش …. اینترنت و استفاده نابجا از آن موجبات به وجود آمدن معضلاتی چون اعتیاد … های جدید است که آسیب های ناشی از استفاده از ماهواره، بازی های رایانه ای، … سوال اساسی در این پژوهش این است که مشخص شود، دانش آموزان از محتوای ….. پیشینه خارجی تحقیق

بررسی رابطه استفاده بیش از حد از بازی های رایانه ای در افت …

maghalenab.rozblog.com/…/بررسی-رابطه-استفاده-بیش-از-حد-از-بازی-های-رایانه-ای-…

ذخیره شده

دانلود پاورپوینت مبانی نظری معماری پست مدرن …. گرایش بیش از حد به بازی های رایانه ای و اثرات منفی این بازیها روی اقشار مختلف در ….. بررسی تاثیر بازی‌های رایانه‌ای بر خلاقیت: این پژوهش رابطهٔ بین خلاقیت و . …. 1- آیا اعتیاد به بازی های رایانه ای با افت تحصیلی رابطه دارد؟ ….. مبانی و پیشینه نظری پرستاری بیماران همودیالیزی.

پایان نامه آسیب شناسی فضای مجازی و خانواده – آرین داک

ariandoc.com › پایان نامه

ذخیره شده

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ – به دلیل ویژگی های خاص فضای مجازی و نو بودن این پدیده، بسیاری از والدین … در این پژوهش نگارنده به بررسی مهمترین آسیب های فضای مجازی و تأثیرات آن بر … پیشینه تحقیق; مبانی نظری; اعتیاد به اینترنت; بحران هویت و اختلال در شکل … استفاده از بازي هاي رايانه اي; آسيب هاي ناشي از سوء استفاده ازامكانات گروه هاي …

میهن تحقیق – پروژه ، پایان نامه ، روش تحقیق ، گزارش کار …

www.mihantahghigh.ir/ravanshenasi.htm

ذخیره شده

مشابه

46 – تأثیر تکنیک کلاژ به تصویرسازی کودکان 65 ص … 49 – تحلیلی پیرامون پدیدیه اعتیاد 20 ص …. 215 – بررسی رابطه ميان بازی های رايانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان 67 … 223 – بررسي شيوهها و مباني نظري كاهش تصديگري خدمات پشتيباني دانشگاههاي علوم پزشكي 50 ….. 966 – نگاهي‌ به‌ پيشينة‌ نظرية‌ اتحاد عاقل‌ و معقول‌ 24 ص

[PDF]اصل مقاله

jisds.srbiau.ac.ir/article_1887_fb51338dc9676400aaeedc233c7481df.pdf

ذخیره شده

توسط معیدفر – ‏2011
ﻫﺎي ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺣﺎﻛﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻧﻮﺟﻮان و ﺟﻮاﻧﺎن از ﺗﻤﺎﻳﻞ ﻣﺘﻮﺳﻂ رو ﺑﻪ ﭘ. ﺎﻳﻴﻦ ﺑﻪ اﻟﮕﻮي. ارﺗﺒﺎﻃﻲ ﺑﺮﺧﻮردارﻧﺪ … ﮔﺴﺘﺮش ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻛﻪ از آن ﺑﻌﻨﻮان ﻳﻚ ﺑﻴﻤﺎري و اﻋﺘﻴﺎد ﻣﺪرن ﻧﺎم ﻣﻲ. ﺑﺮﻧﺪ و. ﻣﺤﺼﻮل ﻋﺼﺮ ارﺗﺒﺎﻃﺎت و اﻧﻘﻼب راﻳﺎﻧﻪ. اي اﺳﺖ … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ داراي اﻣﻜﺎﻧﺎت ﻣﺘﻌﺪدي ﻣﻲ. ﺑﺎﺷﺪ و ﻃﺒﻴﻌﺘﺎً اﺳﺘﻔﺎده. ﻫﺎﻳ. ﻲ. ﻛﻪ ا. ز. اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻲ … ﺑﺎزي، و اﻳﻤﻨﻲ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ وﺟﻮد دارﻧﺪ ﻛﻪ ﻣﻨﺒﻊ ﺳﺮﺷﺎري از اﻃﻼﻋﺎت را ﺑﺪﺳﺖ …. ﻫﺎي ﻣﻄﺮح ﺷﺪه و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ.

جمع بندی مضرات بازی های رایانه ای –ناگفته هایی از بازی …

www.askdin.com/showthread.php?t=47118

ذخیره شده

۲۸ بهمن ۱۳۹۳ – 10پست – ‏6 نویسنده
مضرات بازی های رایانه ای –ناگفته هایی از بازی کلش اف کلنز*** … دلیل اعتیاد آور بودن این بازی به نظر بنده البته، این است زمان دار بودن به روز ….. علاقه: تحصیل ، تحقیق و پژوهش … بازهایی که عمدتا در مرزهای خارج از کشورساخته می شود و پشوانه ای فکری دارد که در تضاد با مبانی فکری جامعه اسلامی ماست … عرفان نظری.

اسلام ستیزی در انیمه های ژاپنی/ تنگ نظری چشم تنگ ها به …

www.jc313.ir/53096-نیم-نگاهی-به-مبحث-اسلام-ستیزی-در-انیمه-های-ژاپنی—تنگ-ن…

ذخیره شده

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – موضوع توهین به اسلام در تولیدات رسانه ای-فرهنگی کشور ژاپن، موضوع جدیدی نیست و سابقه ای طولانی دارد و با کمی تحقیق در مورد بازی های رایانه ای، …

[DOC]Ù

www.moshaveranetehran.net/…/پایان%20نامه%20مقایسه%20%20%20انگیزه%20مشا…

ذخیره شده

اين حيطه به ساخت توان بدني از طريق برنامه هاي تمريني اي که موجب توسعه و … در اين راستا بررسی مباني نظري پژوهش و مطالعات و تجربيات گذشتگان در اين … لوی (1968) ورزش باید سرشت بازی داشته باشد , شامل پاره ای عناصر رقابتی ….. ورزش همگانی می تواند با ارائه سرگرمی های مفید به عنوان یک راه چاره از فاجعه هایی نظیر اعتیاد به …

دانلود کتاب تاثیر بازیهای یارانه ای بر پیشرفت تحصیلی …

ebook.soroushpublishingco.ir/…/کتاب-تاثیر-بازیهای-یارانه-ای-بر-پیشرفت-تحص…

ذخیره شده

ناشر:چشم انداز قطب,نویسنده:حمید محولاتی-امروزه پیشرفتهای فزاینده در عرصه های علمی ،فنی وفن آوری،نظامهای آموزشی جهان را به شدت تحت تاثیر قرارداده است وزمینه های …

[PDF]مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی – وزارت ورزش و جوانان

csrs.msy.gov.ir/parameters/62.193.12.206/modules/cdk/…/varzesh%2025-2.pdf

مشابه

۲۵ فروردین ۱۳۹۳ – شامل طرح مسئله، پیشینه تحقیق، خالصه ای از تعاریف، اصول، تئوری ها، مجهوالت بجا مانده مقدمه: از تحقیقات قبلی چارچوب نظری، فرضیه ها یا پرسش ها، و نتایج، بحث و و منابع به صورت کامل ارائه. گردد. …. اعتیاد جوانان به بازی های آنالین: نقش عزت نفس، اضطراب و افسردگی …. بنابراین، توجه بیشتر به مبانی فرهنگی و.

[PDF]Download – پایگاه اطلاع رسانی پلیس

police.ir/uploads/فصلنامه%20شماره%2031.pdf

ذخیره شده

مشابه

را مغشــوش کردن، هویت اسالمی را ســلب کردن و مدل بازی به جای. مدل ســازی … درج نشانی رایانه ای ، شماره تلفن یا همراه نویسنده مسئول ضروری است. 3( چکیده مقاله: شــامل …

فایل اصلی تحقیق نقش بازی های رایانه ای بر افت تحصیلی – …

4satekar.ir › روانشناسی و علوم تربیتی

ذخیره شده

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دیده شده است که کودکان و نوجوانان هنگامی که به بازی های رایانه ای مشغولند از … بعدی فایل اصلی پاورپوینت فصل یازدهم کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی رابینز … با طبقه بندي مواد اعتياد آور به همراه نحوه استعمال، اثرات آني و خطرات آن … … فایل اصلی دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش اثربخشی سازمانی(فصل دوم …

ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی | فرصت های آموزشی و …

cogc.ir/index.php?ctrl=static_page&lang=1&id=1167&section_id=74

ذخیره شده

مشابه

هفتمین کنفرانس بین‌المللی دنیای مجازی و بازی‌های جدی (Serious ) قرار است در تاریخ‌‌های …. درخشان زبان‌شناسی شناختی وابسته به اتحاد راه‌کارهای عملی و مبانی نظری می‌باشد. ….. مکانیسم تحریکات غیر تهاجمی مغزی، اختلالات تکانشی، اعتیاد، اختلالات …

۱۳۹۲/۰۳/۱ – ۱۳۹۲/۰۳/۳۱ – روش تحقیق – بلاگفا

researchmethod90.blogfa.com/9203.aspx

ذخیره شده

ضرایب. خیلی موافقم. موافقم. نظری ندارم. مخالفم. خیلی مخالفم. 2. 1. 2. 3. 4. 5. 2. 1 … روش تحقیق: پیمایشی، موضوع تحقیق در باره نیاز های جامعه می باشد ، پهنانگر و تعمیم پذیر است. …. اعتماد به نفس مهمترین عامل بازارنده بازگشت معتاد به اعتیاد است. …… پیشینه تجربی : بازي هاي رايانه اي يكي از سرگرمي هاي كودكان، نوجوانان، جوانان و …

باشگاه فروشگاه های مولانا در سل یو

myrightel.xyz/
فروشگاه اینترنتی مستانه با فایل های نفیس و ناب،مرجع فروش،بازاریابی تحقیق،مقاله … مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم) …. در این جزوه 195 صفحه ای تدریس مصور 5 فصل کتاب به همراه نمونه سوالات سال های گذشته و ….. اسلاید، قابل ویرایش، شامل درک تئوری بازی، اشکال تئوری بازی، الگویی از بازی بدون …

مقالات دانشجویی – بررسي فرهنگ آپارتمان نشيني در بجنورد

javaddartomy.blogfa.com/post/15

ذخیره شده

مشابه

اينك بسياري از مردم در شهر هاي بزرگ از آپارتمان ها به عنوان محل سكونت يا كار خود … کوشش پژوهش حاضردرجهت بررسی روند شکل گیری این مدل سکونتی ، برخورد افراد با این … 1-2-مباني نظري در آپارتمان دیدگاه مشارکت اجتماعی ساکنین نسبت به آپارتمان …… به جای صدای توپ بازی بچه ها در کنار حیاط ، صدای بازی های رایانه ای از آپارتمان …

دانلود کتاب اینترنت و فناوری اطلاعات – مبانی اینترنت – …

www.takbook.com/2896-computer-ebook/دانلود-کتاب-اینترنت-و-فناوری-اطلاعا/

ذخیره شده

مشابه

برای مشاهده ادامه فهرست این کتاب ۱۵۹۰ صفحه ای در مورد IT و اینترنت internet بر روی … بررسی ریشه های اعتیاد به اینترنت و موبایل … تحلیل کارکردهای عناصر اطلاعاتی در پیشینه کتابشناختی: رویکردی نو به … خدمت و خیانت ویروس های رایانه ای …. ۹۵ دانلود کتاب برترین بازیهای ۹۵ با آغاز سال ۹۶ نگاهی کردیم به برترین بازی‌های …

دانلود تحقیق طراحی بازی های رایانه ایی بر اساس اصول …

www.eshopsara.ir/دانلود-تحقیق-طراحی-بازی-های-رایانه-ایی-بر-اساس-اصول-روانشناس…

ذخیره شده

دانلود تحقیق طراحی بازی های رایانه ایی بر اساس اصول روانشناسی و اثرات آن … استفاده از بازی های رایانه ای پیامدهای مثبت و منفی را به همراه دارد. … عده ای از محققان نیز موضوع اعتیاد به بازی های کامپیوتری را مطرح نموده اند که با علائم … مبانی نظری.

مقایسه جهت گیریهای دینی و غیر دینی در سایتهای دوستیابی و …

eloquent.persianblog.ir/post/108/

ذخیره شده

مشابه

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ – در این پژوهش به بررسی شبکه های اجتماعی و تاریخچه آنها و تعریفی از این نوع … عدیده اجتماعی دیگر نظیر: اعتیاد اینترنتی، دوستی اینترنتی و . … مبانی نظری پژوهش ….. همچنین پیشینه تحقیقات داخلی و خارجی این پژوهش عبارتند از: 1. …. بین بازیهای رایانه ای با دوستی الکترونیکی و انزوای اجتماعی) به بررسی …

لیست عناوین روانشناسی،جامعه شناسی،علوم تربیتی،مشاوره

article.university › لیست

ذخیره شده

۳۶ – بررسی علل اعتیاد جوانان ۶۲ ص …. ۱۵۰ – بررسی تاثیرات مشاوره گروهی والدین به شیوه شناختی رفتاری درکاهش نشانه‌های … ۲۱۵ – بررسی رابطه میان بازی های رایانه ای و مهارت اجتماعی نوجوانان ۶۷ … ۲۲۳ – بررسی شیوهها و مبانی نظری کاهش تصدیگری خدمات پشتیبانی … ۲۷۱ – روش تحقیق روشهای علمی آشنا سازی کودکان با پژوهش ۱۵۸

تأثیرات بازی های موبایلی بر کودکان و دانش آموزان – سراج ۸

www.seraj8.ir/26873/تأثیرات-بازی-های-موبایلی-بر-کودکان-دا/

ذخیره شده

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ – نگاهی که شاید به طور عمومی در جامعه به بازی های کامپیوتری وجود داشته باشد این است … تحصیلی، اعتیاد به بازی های رایانه ای و تنبل شدن ذهن کودک را به عنوان اثرات منفی … اما فارغ از تحقیقاتی که محققان در چارچوب مبانی علمی در خصوص تأثیرات مثبت یا منفی بازی های موبایلی بر روی کودکان … نظری ثبت نشده است …

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تعهد و پذیرش (ACT) | دهمین سرمت

10.cermet.ir/f269372/

ذخیره شده

۲۵ آذر ۱۳۹۵ – به صفحه دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش تعهد و پذیرش (ACT) خوش آمدید . … پیشینه پژوهشی متغیر بازی و بازی های رایانه ای، شبیه سازی و بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *