دانلود فایل کامل مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای
دسته بندی علوم انسانی
بازدید ها 3
فرمت فایل docx
حجم فایل 60 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 44

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای

فروشنده فایل

کد کاربری 3349

کاربر

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای


توضیحات: 44صفحه فارسی (word) با منابع کامل

دانلود تحقیق آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی و مقاله بیس پایان نامه با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال و آماده کردن فصل دوم پایان نامه علوم قرآنی و مدیریت انتظامی، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

خلاصه ای از کار:

– امنیت واحساس آن

-تعریف امنیت

امنیت از جمله مفاهیم، پیچیده ای است که ارائه تعریف واحدی از آن به سادگی میسر نیست «امنیت» پیش از آن که مقوله ای قابل تعریف باشد، پدیده ادراکی و احساسی است. یعنی این اطمینان باید درذهن توده مردم، دولت مردان و…………..

……………

-مفهوم لغوی و اصطلاحی امنیت

الف) مفهوم لغوی امنیت

امن، امان وامنیت در لغت ،مقابل مفهوم «خوف»و«اضطراب» است وبه معنی ترس و هراس نداشتن و احساس آرامش نمودن آمده است. چنین تعریفی از امنیت ،در بسیاری از کتب لغت آمده است .که به برخی از آنها اشاره می گردد.

…………….

ب)مفهوم اصطلاحی امنیت

به خلاف ساده نمایی واژه امنیت و مانوس بودن آن در افواه مردم وکاربرد فراوان آن در علوم سیاسی و اجتماعی، دارای مفهوم متنوع و درعین حال مبهم است .

واحدهای سیاسی بیشتر از هرچیز به امنیت بها میدهند چرا که این امر منعکس کننده توانایی بقاء بعنوان واحدهای مشخص است بنابراین امنیت(ملی) مسئولیت اولیه حکومت به شمارمی آید. به هر حال اهمیت بدیهی این هدف با تعریف قابل اعتماد از این مفهوم پیوند خورده است. در نتیجه سیاست مداران، بدون آنکه با آزمایش های سخت منطقی و استدلالی روبه رو شوند، آن را به صورتهای مختلف مطرح میکنند.

جایگاه امنیت به عنوان یک ارزش سیاسی بحث انگیز و استعمال بعدآن را به طورمعمول به عنوان یک اصل، تحقیقات دانشگاهی را متوقف نموده واز این روح به عنوان یک مفهوم، ارزش ذاتی ندارد.

امنیت در نظرباری بوزان یک مفهوم توسعه نیافته است وجا دارد تا با آن قدرتمند تر و مفید تر از شان و منزلت فعلی آن برخورد شود(زاهدی، 1375ص138 ).

………………….

– قرآن وامنیت

در تفسیر نمونه ذیل آیه82 سوره انعام که می فرماید:

“کسانیکه ایمان آوردند و ایمان خویش را به ستم (شرک)نیالوده اند امنیت مخصوص آنهاست.”

با وجود جنگ ها ،تجاوزها،مفاسد و جنایات، امنیت وآرامش روحی تنها موقعی به دست می آید که در جوامع انسانی دو اصل ایمان و عدالت اجتماعی حکومت کند. بهترین راه شناخت دیدگاه اسلام راجع به مفهوم امنیت، رجوع به منابع اولیه اسلامی است . قرآن کریم اولین منبع احکام اسلامی است. قرآن ،امنیت را یکی از اهداف استقرار حاکمیت الله واستخلاف صالحان و طرح امامت می شمارد.

“وعدالله الذین آمنوا منکم وعملوا الصالحات لیستخلفنهم فی الارض کما استخلف الذین من قبلهم”(سوره نور آیه55)

………………

– ولایت وامنیت

سیره پیامبر اعظم (ص) سیره نبی اکرم(ص) و پیشوایان اسلامی است که از حقوق مردم در برابر ستم و تجاوز دیگران و در مقام دفاع از امنیت مسلمانان و حفظ مرزهای سرزمین اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نمی کردند وهمواره به مردم یادآور می شدند که آمادگی خویش را در برابر دشمنان پاس بدارند. امیر مومنان علی (ع) اسلام را “امنیت مداوم وپایدار “می خواند ومی فرماید:”فجعله امنا لمن علقه وسلما لمن دخله”(خداوند اسلام را وسیله امنیت برای کسی قرار داده که آن را بپذیرد).

……………..

-فقه واجتهاد وامنیت

استنتاج از سنت پیامبر واهل بیت (فقه واجتهاد)

مسئله امنیت بدون توجه به مبانی پایدارسازی آن دراسلام ناقص خواهد ماند اعتقاد امام(ره) بر این است که اسلام در همه زمینه ها از جمله نظام حکومتی ، که خود موضوع امنیت را نیز شامل می شود ،نظر و برنامه دارد. قبلا از پرداختن به اصول پایدار سازی امنیت در اسلام، لازم است تا مفهوم “امنیت ملی ” یا “ضرورت پایدارسازی جامعه اسلامی “روشن گردد.

…………….

– احساس امنیت[1]

…………..

– تعریف لغوی احساس امنیت

……………

– تعاریف مفهوم احساس امنیت

…………….

-جایگاه مفهومی احساس امنیت

……………..

– نیازبه امنیت و احساس امنیت

……………

– امنیت واحساس آن در فرهنگ دینی

ریشه امنیت در لغت از امن، ایمنی می باشد که مفهوم آن اطمینان و آرامش در برابر ترس، وحشت، نگرانی و نا آرامی است.که به دو صورت فردی واجتماعی از آن نیز می توان نام برد .

امنیت فردی را باید در ایمان واقعی و آرامش روحی و اطمینان و یاد خداوند متعال جستجو کرد. قرآن کریم می فرماید: “الا بذکر ا…تطمئن القلوب :آگاه باشید که ذکر خدا آرام بخش دلهاست” (قرآن مجید سوره رعد ،آیه 28)

………………..

– شاخص ها و مولفه های احساس امنیت

……………..

-نشانه های تقابلی احساس امنیت

……………….

– امنیت قابل قبول واحساس امنیت

…………..

– عوامل موثر بر احساس امنیت

……………..

– اقدامات و راه کارهای افزایش احساس امنیت

……………….

– پیامد های احساس امنیت وناامنی

……………..

پلیس

– تعاریف لغوی پلیس

دربررسی فرهنگ لغات بویژه فرهنگ های معتبر فارسی واژه پلیس مترادف با کلماتی نظیر نظم ، پاسبان ،شهربانی، آجان، کلانتر ،ژاندارم و …آمده است که اکثر این واژه ها در گذر زمان ودرطول تاریخ اهمیت خود را از دست داده اند . در مهم ترین موارد واژه پلیس اینگونه تعریف شده است: ………..

…………

-تعاریف مفهومی پلیس

………….

– تعاریف قانونی پلیس (تعریف پلیس براساس قانون)

……………..

– تعریف کارکردی پلیس

…………………

– تعدد وتنوع وظایف پلیسی

……………..

– پلیس و امنیت

……………..

– پلیس ونفوذ اجتماعی

………………

– پلیس وانواع رویکردها

…………….

– پلیس و رویکرد جامعه محوری

……………….

– ارتباط پلیس با جامعه

………………

– پلیس و اخلاق حرفه ای

……………….

منابع

– قرآن مجید

– نهج البلاغه

– اسکندری ،مجید (1389) آبشارهای ایران،انتشارات ایران شناسی.

– آشوری، داریوش( 1366) دانش نامه سیاسی ،تهران ،انتشارات مروارید. – اصفهانی ،راغب(1363)مفروات ،تهران ،انتشارات رضوی.


1-secure Feeling

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ …

proje.fileforooshi.ir/مبانی-نظری-امنیت،-پلیس-و-امنیت،-قرآن-و-ا/24761

ذخیره شده

قیمت فایل فقط ۲۷,۰۰۰ تومان. خرید. مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای. توضیحات: ۴۴صفحه فارسی (word) با …

دانلود فایل مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت …

vcp.blogsky.xyz/view470813.html

ذخیره شده

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی، … امنیت از جمله مفاهیم، پیچیده ای است که ارائه تعریف واحدی از آن به سادگی میسر نیست … امنیت ,مفهوم ,تعریف ,مقاله ,امنیت، ,سیاسی ,ونفوذ اجتماعی،پلیس ,اخلاق حرفه ,پایان نامه …

پلیس-و-امنیت – فروشگاه فایل – فایل ناب

skinak.filenab.com/tag-پلیس-و-امنیت.aspx

ذخیره شده

مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای … مبانی نظری پلیس، کارکرد پلیس، پلیس و امنیت، نظریه های امنیت.

پلیس-و-اخلاق-حرفه-ای – فروشگاه فایل – فایل ناب

skinak.filenab.com/tag-پلیس-و-اخلاق-حرفه-ای.aspx

ذخیره شده

محصولاتی که دارای عبارت ‘پلیس-و-اخلاق-حرفه-ای’ هستند. مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای · مبانی نظری …

دانلود فایل مبانی نظری درباره پلیس، کارکرد پلیس، پلیس و …

file30.gigfa.com/

ذخیره شده

۲۴ مرداد ۱۳۹۶ – دانلود فایل مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای دسته: علوم انسانی توضیحات: 44صفحه …

مبانی نظری رویکرد قرآن به جایگاه سیاست خارجی، اصول …

zibafile.iranh.ir/2017/08/13/مبانی-نظری-رویکرد-قرآن-به-جایگاه-سیاست/

ذخیره شده

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – مبانی نظری رویکرد قرآن به جایگاه سیاست خارجی، اصول برقراری ارتباط … پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای …

مبانی نظری هویت سازمانی – زیبا فایل

zibafile.iranh.ir/2017/08/13/مبانی-نظری-هویت-سازمانی/

ذخیره شده

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – مبانی نظری هویت سازمانی دسته: علوم انسانی بازدید: 1 بار فرمت فایل: docx حجم … و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای …

[DOC]در راهبردهای انتظامی نقشه مهندسی فرهنگی کشور

journals.police.ir/backend/…/a49b6aaee4bb1b2d98a00b776ae8a7bf5c17394c.docx

ذخیره شده

در بخش جمع آوری مبانی نظری و همچنین احصاء مولفه های مربوط به مهندسی فرهنگی به … امنیت عمومی و اجتماعی ،فرهنگ ، مهندسی فرهنگی ، راهبردهای انتظامی … مقدمه اي بر مدل اجرايي مهندسي فرهنگي برگرفته از تعاليم قرآن كريم با نگرشي بر ….. ث- نهادینه سازی ارتباط وتعامل مؤثرخانواده، مسجد، مدرسه، محله با پلیس در مقوله نظم و امنیت اجتماعی.

مبانی نظری جرایم و مجازات ها، زنا، محارب، سرقت، قذف، قانونی …

pooriafile.rozblog.com/…/مبانی-نظری-جرایم-و-مجازات-ها-زنا-محارب-سرقت-قذف-قانون…

ذخیره شده

مبانی نظری جرایم و مجازات ها، زنا، محارب، سرقت، قذف، قانونی بودن مجازات ها، شخصی … امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای.

اخلاق حرفه‌اي؛ ضرورتي براي سازمان | معرفت اخلاقي

marefateakhlagi.nashriyat.ir › معرفت اخلاقي شماره 4

ذخیره شده

مشابه

۲۱ بهمن ۱۳۸۹ – اين مقاله بر آن است تا به مفهوم اخلاق حرفه‌اي و اهميت و ابعاد گوناگون آن و … همچنين به ويژگي‌هاي افراد داراي اخلاق حرفه‌اي مانند احساس مسئوليت، …. مباني نظري اخلاق حرفه‌اي در اسلام … جامعة ديني از حيث تعامل سازمان‌ها و نهادهاي اجتماعي در آن و نيز از نظر …. اخلاق تجاري و اداري مانند پول‌شويي، فساد مالي، اعمال نفوذ و معاملات و …

آرشیو موضوعی بیانات – khamenei.ir

farsi.khamenei.ir/speech-topic

مشابه

آزادی از منظر حق به اصطلاح قرآنی / آزادی ….. اختلاف در مبانی و عقاید … اخلاق پیامبر اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) / اخلاق حضرت محمد مصطفی (صلی ….. امنیت اجتماعی / آسایش اجتماعی/آرامش اجتماعی/امنیت عمومی ….. بیانات امام خمینی / کلمات امام/حرفهای امام/ گفتار امام/ نظر امام/ حرف امام …. پلیس امنیتی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ …. تاریخ نفوذ ایرانیان در حکومت‌ها …

پرتال جامع علوم انسانی-داوود غرایاق زندی

www.ensani.ir/fa/24188/profile.aspx

ذخیره شده

مشابه

عنوان مقاله: نسبت عدالت اجتماعی و امنیت ملی: چارچوب نظری. حوزه (های) تخصصی: … عنوان مقاله: نظریه عدالت به انصاف جان رالز: نظریه ای جهان شمول یا لیبرالی. حوزه (های) …

مقاله نفت امنیت ملی – netlike – عنوان

netlike.onvan.xyz/search/مقاله+نفت+و+امنیت+ملی

ذخیره شده

۳ ساعت پیش – 6- جهانی شدن فرهنگ و امنیت ملی در تعاریف و نظریه های مختلف در مورد فرهنگ …. بررسی های اجمالی و کلیات نظری 1 فصل اول: طرح مسئله 1 فصل دوم: مبانی نظری ….. پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای.

گروه های عمومی

apu.ac.ir/?fkeyid=&siteid=29&pageid=4664&newsview=8240

ذخیره شده

مشابه

کلمۀ”پلیس”ازواژۀ لاتین”politia” به معنی «اداره و مدیریت شهر و شهروندان» است که در اصل از … تا بتوانند ضمن پیشبرد اهداف سازمانی، در زندگی شخصی و خانوادگی و تعاملات اجتماعی، نیز … به طور مثال پلیس راهور متناسب با تعاملات حرفه ای خود با مردم، به اخلاق پلیسی شایسته … ترجمه و تحقيق مفردات الفاظ قرآن. … مدخل اطلاعات و امنیت …

تازه‌ها- کتاب مبانی نظری – پژوهشگاه علوم انسانی

www.ihcs.ac.ir/Pages/Features/StaticPage.aspx?id=6446

ذخیره شده

مشابه

«مبانی نظری امنیت انتظامی» عنوان کتاب دیگری است که حاصل اجرای طرح … و تداوم اثربخش عمل پلیس، به شدت وابسته به دگرگونی‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است …

طرح امنیت اجتماعی اعتماد مردم به ناجا را تقویت کرده است

www.hawzah.net/fa/…/طرح-امنیت-اجتماعی-اعتماد-مردم-به-ناجا-را-تقویت-کرده-است

ذخیره شده

مشابه

اما و اگرهای «طرح امنیت اجتماعی» در گفتگوی اختصاصی پاسدار اسلام … سیاسی ها هم تلاش می کنند آرام آرام مبانی فرهنگی ما را تخریب کنند. … است، اسم آن را هم قدرت نرم می گذارند، یعنی قدرت نفوذکنندگی نه نفوذ به وسیله قدرت. … 20% هم نظری ندارند. …. ناظران صنفی اخطار می دهند و اگر عده ای عمل نکردند، پلیس وارد عمل می شود، نه این که …

[PDF]دریافت فایل

www.iranculture.org/UserFiles/Rahbord/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf

مشابه

۳ بهمن ۱۳۵۲ – مس ئله، چارچوب نظري، فرضيه ها يا پرسش ها، روش. تحقيق، ….. نسبت و مناسبات فرهنگ با دين، تمدن، هنر، تاريخ، امنيت، زبان، ادبيات، حكمت، علم،.

متن کامل برنامه، اصول کلي و خط مشي دولت اميد و تدبير – …

www.ettelaat.com/etiran/?p=12298

ذخیره شده

مشابه

۱۶ مرداد ۱۳۹۲ – اما پیش از ورود به بحث، مبانی اهداف و اولویت های راهبردی دولت در چهار سال آینده … انقلاب اسلامی بنیانی دینی دارد و بدون اندیشه دینی و معنویت و اخلاق ….. برای دستیابی به این دو هدف، ورزش حرفه ای و قهرمانی و همگانی باید توسعه یابد. ….. جداسازی امنیت اجتماعی و فرهنگی از امنیت پلیسی از دیگر اولویت های دولت است.

اعتماد پایه امنیت (بررسی معنا، ابعاد و مؤلفه‌های اعتماد) – بصیرت

basirat.ir/fa/news/261111/اعتماد-پایه-امنیت-بررسی-معنا-ابعاد-و-مؤلفه‌های-اعتماد

ذخیره شده

دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی نیز در بررسی پیامدهای آسیب‌های اجتماعی تلویحاً ….. وقتی از کسی دروغ می‌شنویم، دیگر به سختی می‌توانیم حرف‌های او را باور کنیم. … بی‌اعتمادی به مأموران پلیس، همانند از دست رفتن اعتماد و اطمینان در نیروی پلیس به …. نفوذ و کنترل جامعه در یک سرزمین وسیع و نسبتاً ثروتمند و غنی برخوردار بود.

پلیس کاتالونیا – جستجو – بهار – بهترین و جدیدترین وبلاگها

bahar.xyz/search/پلیس+کاتالونیا

ذخیره شده

منبع : http://nabproje.blogsky.com/1396/06/01/post-1516/مبانی-نظری-امنیت،-پلیس-و-امنیت،-قرآن-و-امنیت،پلیس-ونفوذ-اجتماعی،پلیس-و-اخلاق-حرفه-ای …

پلیس به دنبال قیچی و یا برخورد گازانبری نبود … – …

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950413000155

ذخیره شده

۲۲ تیر ۱۳۹۵ – رئیس پلیس اسبق تهران با بیان اینکه وقتی پای منافع ملی در میان است … و نهضت آزادی و رابطه با امریکا گرفته تا حمله به مبانی و مفاهیم دینی و انقلابی. …. ناهنجاری دیگری هم مواجه بودیم و آن فراموشی اخلاق در جریان‌های سیاسی بود موضوعی که …. و استقرار امنیت و نظم با رویکرد اجتماعی و اخلاق‌مداری بود و گفتن حرف‌های …

مدیریت حوزه علمیه استان قم – اخبار > مشاهده موضوعات اخذ شده …

www.hawzahqom.ir/…/مشاهده+موضوعات+اخذ+شده++این+لیست+به+صورت+ماهیانه+به+روز…
راهکارهای رضایت از منظر آموزه های دینی قرآن و روایات. 32. راهکارهای نفوذ شیطان در انسان و روشهای مقابله با آن از دیدگاه امام علی(ع). 33. رشد اخلاق از … نقش اخلاق حرفه ای روحانیت در معنویت گرایی مردم. 42. … اخلاق حرفه اي پليس(نيروي انتظامي )براساس مباني اسلام. 94. بررسي … كاركردهاي دستورات اخلاق اسلام در ايجاد امنيت اجتماعي. 109.

[PDF]دوم – دانشگاه سیستان و بلوچستان

seminars.usb.ac.ir/Files/acc2/fa-ir/Document/Proceedings23-364.pdf

مشابه

۱۵ آذر ۱۳۹۱ – ﻣﻔﻬﻮم دروﻧﯽ ﯾﺎ ﺑﺎﻃﻨﯽ. ﮐﺮدن. ارزش. ﻫﺎ. و اﺧﻼق در زﻧﺪﮔﯽ ﺷﺨﺼﯽ و. ﺣﺮﻓﻪ. اي. اﻋﻀﺎي …. ﺳﺎﻣﺎﻧﺪﻫﯽ ﯾﺎ ﻧﻔﻮذ در اﻗﺪاﻣﺎت دﯾﮕﺮان اﺳﺖ ….. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺷﺮﮐﺖ، ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪ رﻫﺒﺮاﻧﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮاي ﻓ. ﻌﺎﻟﯿﺖ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ اﺻﻮل، اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ و …. و اﺧﻼق. ﻣﺸﺎرﮐﺖ دارد . در ﻧﻈﺎم ارزﺷﯽ اﺳﻼﻣﯽ ﻫﺮ ﯾﮏ. از اﻋﻀﺎء. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان. ﯾﮏ. ﭘﻠﯿﺲ، ﯾﮏ ﻧﺎﻇﺮ، ….. اﻣﻨﯿﺖ و اﻋﺘﻤﺎد ﺑﻪ ﻧﻔﺲ را ﺗﺮوﯾﺞ ﻣﯽ دﻫﺪ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ در ﺑﺮاﺑﺮ وﺳﻮﺳﻪ.

[PDF]بهرام اخوان كاظمي – فصلنامه مطالعات راهبردی

quarterly.risstudies.org/article_1326_9340d7de83cb71b44adde6175d29f0e0.pdf

ذخیره شده

ﺍﻟﺒﺘــﻪ ﺗﻤــﺪﻥ ﻭ ﻓﺮﻫﻨــﮓ ﺩﻳﻨــﻲ ﻭ ﺍﺳــﻼﻣﻲ ﻭ ﺭﺍﻫﺒﺮﺩﻫــﺎﻱ ﺗﻀــﻤﻴﻦ ﺍﻣﻨﻴــﺖ ﻓﺮﻫﻨﮕــﻲ، …. ﻭ ﺍﻧﺘﻈـــﺎﻡ ﺷـــﻬﺮ ﻧﻤـــﻮﺩﻥ ﻭ ﺍﺟﺘﻤـــﺎﻉ ﺍﻫـــﻞ ﺣﺮﻓـــﻪ. ” ، ﻭ … ﻭ ﺍﺧـــﻼﻕ ﻭ ﻗـــﺎﻧﻮﻥ ﻧﮕﺎﻫﺪﺍﺭﻧـــﺪﻩ ﺁﻥ ﺍﺳـــﺖ ﻭ ﻧﻴـــﺰ ﻧﻈـــﺎﻣﻲ ﺍﺳـــﺖ ﺍﻗﺘﺼـــﺎﺩﻱ، ﻛـــﻪ ﺑـــﺎ … ﻓﺮﻫﻨــﮓ ﻧﻬـــﺎﺩﻩ ﻧﺸــﺪﻩ ﻭ ﻫـــﺮ ﺩﻭ، ﻋﻨﺼــﺮ ﻭ ﻣـــﻼﻁ ﺍﺻــﻠﻲ ﺳـــﺎﺧﺘﻬﺎﻱ ﺍﺟﺘﻤــﺎﻋﻲ ﺟﻮﺍﻣـــﻊ. ﻣﻲ …. ﺗﺤﻘﻴﻘــــﺎﺕ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﭘﻠــــﻴﺲ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴــــﺎ ﻭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺁﻣــــﻮﺯﺵ ﻭ ﭘــــﺮﻭﺭﺵ ﺁﻥ ﺍﻳﺎﻟــــﺖ ﺩﺭﺑــــﺎﺭﻩ.

[PDF]مأخذشناسي فارسي – دانشگاه قم

www.qom.ac.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=960a4a42-71fa-485e-930d…

ذخیره شده

مشابه

Technology = IT Ethics)) ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺷﺎﺧﻪ ﺍﻱ ﺍﺯ ﺍﺧﻼﻕ ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻱ ﺑﻪ ﺭﺳﻤﻴﺖ … ﺍﺧﻼﻗﻲ ﻭ ﺗﺎ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﻱ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻓﻨﺎﻭﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻧﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ … ﺭﻭ ﺑﻪ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﺎ، ﻫﻨﻮﺯ ﺟﻨﺒﻪ ﻫﺎﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ، ﻭ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ …. ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺘﻮﺍﻧﻴﻢ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻛﻨﻴﻢ ﻻﺯﻡ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺣﺮﻳﻢ …. «ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﭘﻠﻴﺲ ﺳﺎﻳﺒﺮﻱ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎ». …. ﻧﻴﺰ ﻧﻈﺎﻡ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺯ ﺍﻭﻟﻮﻳﺖ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﻲ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﺍﺳﺖ.

جای اخلاق در رقابت‌های سیاسی ایران کجاست؟ | پرسمان …

www.siasi.porsemani.ir/content/جای-اخلاق-در-رقابت‌های-سیاسی-ایران-کجاست؟

ذخیره شده

مشابه

عموماً فضای سیاسی اجتماعی جامعه توسط نخبگان آن ساخته می‌شود و متأسفانه … در پیش‌گیری و اقدام‌های پلیسی، ضعف تربیتی و تبعیض‌های اجتماعی، اما در این میان … آرامش و امنیت در سایه‌ی ادبیات و رفتار کلامی ارزش محور، مشفقانه و آموزنده ایجاد می‌شود. …. بر اساس قانون و رعایت قواعد دینی و اخلاقی، رعایت اخلاق حرفه‌ای، در صورت بحران و …

«میریام فرانکوئیس» بازیگر زن رهیافته بریتانیایی | …

behtina.gdn/post/784585

ذخیره شده

قرآن نقش بسزایی در زندگی من داشت. … مبانی نظری انتقال اجرایی، اسناد منجز و معلق، اجرای اسناد معاملات با وثیقه، مزایده معاملات با وثیقه، اجرای اسناد ذمه · مبانی نظری امنیت، پلیس و امنیت، قرآن و امنیت،پلیس ونفوذ اجتماعی،پلیس و اخلاق حرفه ای …

متلاشی شدن باند سارقان حرفه‌ای موتورسیکلت در دهلران | رویداد …

rooydad24.com/…/متلاشی_شدن_باند_سارقان_حرفه_ای_موتورسیکلت_در_دهلران

ذخیره شده

۴ روز پیش – به گزارش روز سه شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سعید عالی‌پور اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت به صورت …

مدیریت و نقش حراست در جهاد اقتصادی – حراست کل شهرداری تهران

herasat.tehran.ir/صفحهنخستقدیمی/مدیریتمقالات/مشاهدهمقالات/tabid/64/…/.aspx

ذخیره شده

۱۶ فروردین ۱۳۹۱ – 1- مباحث نظری در جهاد اقتصادی. 2- نقش حراست و امنیت در جهاد اقتصادی …. ارزشی اجتماعی و حراستی و حراست از مبانی جامعه و حقوق افراد است. …. اخلاق حرفه ای حراست ایجاب می کند که مسؤول باشد و ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ، ﺍﺯ ﭘﺎﻳﺒﻨﺪﻱ ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻳﺎ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﺍﺻﻮﻝ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺳﺮﭼﺸﻤﻪ ﻣﻲﮔﻴﺮﺩ. …. Bowles, Roger – Casual police corruption and the Economics of …

همایش های بین المللی : همایش ها ، کنفرانس ها و سمینار ها

www.bahamayesh.com/g/international/

مشابه

همایش های علمی و آموزشی · همایش های اجتماعی و اقتصادی · همایش های حقوق و امنیت · همایش های روانشناسی · همایش های زبان شناسی · همایش های سایر … همایش های معماری و عمران.

نقد کتاب و منش اندیشیدگی در هنر و معماری – نقد کتاب ویژگی …

criticism.blogfa.com/post-4.aspx

ذخیره شده

مشابه

از آنجا كه امنيت، مولفه اي اساسي در «توسعه پايدار انساني»[3] بشمار مي رود كه …. در این فصل ضمن اشاره به مبانی نظری نظم و امنیت اجتماعی به این نکته تصریحا اشاره می شود … پیشینه نظری موضوعی و مکانی ایجاد فضاهای شهری امن، به رویکرد «جلوگیری از … آسایش بصری و محیطی، سازمان فضایی و نفوذ پذیری و در نهایت کیفیت مسکن و …

مصاحبه با خانمی که همسر موقت است – آفتاب

aftabnews.ir/vdcjaaevvuqeahz.fsfu.html

مشابه

۲۳ آبان ۱۳۹۱ – گاهی شرایط اجباری زندگی اجتماعی و اقتصادی هم موجب می‌شود یک زن نیاز … تنوع‌طلبی چیز خوبی نیست؛ خیلی اساتید اخلاق این تنوع طلبی را سرزنش می‌کنند. … خدا در قرآن می‌گوید ما زن و مرد را برای آرامش همدیگر قرار دادیم؛ نمی‌گوید زن برای آرامش مرد! … چون یک زن از بسیاری احساسات آزاردهنده مثل تنهایی، عدم امنیت و نیاز …

دستگیری آرایشگران و عکاس که پس از آرایش دختران اقدام به …

www.bornanews.ir/…/452874-دستگیری-آرایشگران-عکاس-که-پس-از-آرایش-دختران-ا…

ذخیره شده

۹ شهریور ۱۳۹۵ – … استفاده از جلوه های هنری حرفه ای، آنها را از طریق افرادی که مدیریت صفحات مجازی … او تاکید کرد: امنیت اخلاقی و روانی خانواده ها خط قرمز است و به هیچ وجه اجازه … را رصد کنند زیرا دادستانی در زمینه مسایل فرهنگی و اجتماعی ورود کرده و این امر … حضور ماموران نیروی انتظامی، پلیس امنیت اخلاقی، نمایندگان دادستان و پلیس …

راهنمای پیدا کردن پایان نامه مورد نظرتان در این سایت | | مرجع …

www.jahandoc.com/راهنمای-پیدا-کردن-پایان-نامه-مورد-نظرت/

ذخیره شده

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ – روی دسته بندی رشته ای ، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید … پایان نامه امنیت شبکه های کامپیوتری و رمزگذاری رشته فناوری اطلاعات *** پایان نامه …. و تركمن ها *** دانلود تحقیق رشته ادبیات – مقایسه مبانی فكری و سنت شعری رودكی و …. نامه معرفی و بررسی عوامل موثر در میزان نفوذ آبهای زیرزمینی به داخل تونلهای معدنی …

لیست پایان نامه های با موضوعات قرآنی + چکیده و نویسنده – ماهِ …

mah-pajohesh.persianblog.ir/post/27/

مشابه

۲ بهمن ۱۳۹۱ – ابزار اندازه‌گیری: بررسی نظری و تحلیلی تفسیر قرآن در نهج‌البلاغه. … در بخش سوم، تحت عنوان « مبانی جامعه‌شناسی در قرآن مجید»،‌منشاء‌ حیات اجتماعی را «فطرت» ….. مسأله جرم و جنایت امنیت و سلامت جامعه را تهدید می‌کند و جامعه را متزلزل …… حقوق متقابل فرماندهان و فرمانده کل و نشست عمومی بدون پلیس و پاسدار اجمالی از …

ماهیت ضمانت اجراهای اداری درنظام حقوقی‌ایران – تحقیقات حقوقی …

alr.iauctb.ac.ir/article_524724.html

ذخیره شده

ماهیت ضمانت اجراهای اداری را بایستی به گونه ای تبیین کنیم که بتوان آنر ا از … کنشهای مثبت یا منفی مخالف نظم اجتماعی افراد در جامعه که به موجب قانون برای آن مجازات یا اقدامات » ….. امنیت و اخلاق در روابط بین افراد به طوری که افراد نتوانند از طریق قراردادهای … پلیس اداری، مجموع وظایف و اختیاراتی می باشد که به موجب قوانین و مقررات.

قرآن و اخلاق

alzoha531.blogfa.com/1390/09

ذخیره شده

مشابه

قرآن و اخلاق – اخلاق اسلامی از منظر آیات قرآن – قرآن و اخلاق. … و کارآمدی خانواده، و افزایش امنیت اخلاقی در جامعه به منظور تقویت کارآیی زن و مرد در حیات اجتماعی دانست.

شهرسازي، جرم و پيشگيري وضعيت محور- دکتر محمود رجبي …

www.hvm.ir/DetailNews.aspx?id=46009

ذخیره شده

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ – قرآن و نهج البلاغه …. به هر صورت موضوع شهرسازی و پیشگیری از جرم در دفاع از امنیت آنچنان مهم و … و کانون مبادلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی حوزه جذب و نفوذ …. آستانه تحمل دستگاه های عمومی پاسخ دهنده به پدیده مجرمانه از جمله پلیس و …. سطوح پایین آموزش و مهارت های حرفه ای، بیکاری زیاد، جمعیت بالای مردان …

سید علی سیادت – پايگاه اطلاع رساني اساتيد

ui.ac.ir/?sp=6386

ذخیره شده

دانشگاه اصفهان | University of Isfahan. نام و نام خانوادگی : سید علی سیادت. دانشکده : علوم تربیتی. گروه آموزشی : علوم تربیتی. آدرس پست الکترونیک …

[XLS]مشخصات کلیه دوره‌های آموزشی مصوب سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵

www.ostan-sm.ir/dorsapax/userfiles/file/all.xlsx
Net برقراري امنيت ساختار و گسترش Web Application‌ها ايجاد Custom Web …. تشريح مباني نظري آزمون تي تک نمونه اي – چگونگي تحليل با نرم افزار – تشريح مباني ….. 66, 65, آشنايي با وظايف و قوانين پليس بين‌الملل(اينترپول), شغلي اختصاصي …… فردگرايي و اخلاق رفاهي 13-ضد فردگرايي: از حداقل رفاه تا رفاه اجتماعي 14-روش …

اعراب ایرانی چگونه مردمی هستند؟ – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/36323/اعراب-ایرانی-چگونه-مردمی-هستند

مشابه

هم اکنون مردم عرب خوزستان و همچنین بوشهر بدترین اوضاع و احوال زندگی اجتماعی خودشان را …… در پیمان نامه ها، حفاظت و تأمین امنیت بر عهده مسلمین است و جزیه بر گردن طرف …… بوده و نیمه دوم منطقه کیانپارس کنونی تا نزدیکی های سه راه پلیس راه زمینهای … کوروش یک قاتل حرفه ای بود که بوی از انسانیت نبرده بود وهمه سخنان حکمتانه را به …

بیان … اکبر نقدی سپهوند

www.akbarnaghdi.blogfa.com/

ذخیره شده

به عنوان نمونه، ترویج ورزش عمومی و غیر حرفه ای در رشته های مختلف امری لازم بلکه … در کنار آن مؤلّفه هایی چون مدیریت، امنیّت و ارائه امکانات و خدماتی که در حوزه ی اختیار ….. بررسی مبانی جرم نگهداری ابزارها و وسایل منافی عفت و اخلاق عمومی و قلمرو آن … تعقیب کیفری کرامت محور با تاکید بر ضرورت احیای پلیس قضایی در حقوق ایران.

چهارمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و علوم اجتماعی – …

https://www.symposia.ir/RAFCON04

ذخیره شده

ماهیت رفتار سازمانی ،تفاوت فرهنگ ها در جهان ، مبانی رفتار فردی ، ادراک و تصمیم … شناسی انحرافات اجتماعی، نفوذ اجتماعی، کنترل سیاسی، کنترل اجتماعی، روان‌شناسی و …. بررسی رابطه بین ابعاد سرمایه اجتماعی و احساس امنیت اجتماعی در بین دبیران زن و …. مشارکت مردم در برقراری امنیت اجتماعی پایدار با تاکید بر پلیس جامعه محور.

دانلود رایگان مقاله در مورد تفکردرسیرعمل مجرمانه – کافی نت …

vipdoc.ir/…/module.weblog_Page.24_Action.BlogDataInfo_Lang.fa_FromDate.2017…

ذخیره شده

۲ روز پیش – دانلود رایگان مقاله در مورد تعریف اخلاق و حقوق جزا – کافی نت … vipdoc.ir/. … اﻣﻨﻴﺖ و آﺳﺎﻳﺶ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﺟﺮم و ﻧﺎاﻣﻨﻲ در ﺳﻄﺢ ﺟﺎﻣﻌﻪ و ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ ﻣﺠﺮﻣﺎن و. ﺑﺮﻫﻢ . ….. ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ – توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با … ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﮐﺘﺎﺑﺨﺎﻧــﻪ ﺍﯼ ﻭ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﻴﮑﯽ ﭘﻴﺮﺍﻣﻮﻥ ﭘﻠﻴﺲ ٢٠.

کشف سلاح‌های خاص در غائله 18 تیر – مشرق نیوز

www.mashreghnews.ir/news/602260/

ذخیره شده

۲۲ تیر ۱۳۹۵ – رئیس پلیس اسبق تهران با بیان اینکه وقتی پای منافع ملی در میان است … و نهضت آزادی و رابطه با امریکا گرفته تا حمله به مبانی و مفاهیم دینی و انقلابی. …. ناهنجاری دیگری هم مواجه بودیم و آن فراموشی اخلاق در جریان‌های سیاسی بود موضوعی که …. و استقرار امنیت و نظم با رویکرد اجتماعی و اخلاق‌مداری بود و گفتن حرف‌های …

پنهان‌کاری در تحصیل ادله در فرآیند دادرسی کیفری ایران و …

magazine.shme.ir › آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری(رسیدگی)

ذخیره شده

مشابه

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ – توسل به این گونه اقدامات جدای از این که، با اخلاق حرفه‌ای پلیس که براساس … جعفر، یزدیان جعفری، «دام گستری؛ مفهوم، مبانی و جایگاه آن در حقوق کیفری … اروپایی حقوق بشر در زمینه حق آزادی و امنیت و حق بر دادرسی منصفانه»، رساله دوره … کیفری فرانسه در مورد نفوذ در باندهای مجرمانه توسط مأموران پلیس آمده است[3] که …

همه چیز درباره سپاه، اطلاعات سپاه، دخالت در سیاست، فعالیت …

anarpress.ir/social/12443/1392/10/25

ذخیره شده

مشابه

۲۵ دی ۱۳۹۲ – خانه · اجتماعی …. ۲- آقای خاتمی به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی رسما این ماموریت را به سپاه ابلاغ کنند. …. منطق حرکت کند، چون با مبانی و خط سپاه تشابه و هماهنگی و همرنگی دارد، در ذهن بعضی …. من در آن جلسه بودم و تمام حرف‌های آیت‌الله موحدی‌کرمانی را به ذهن دارم. …. پلیس فتا، پلیس جرایم خاصی در فضای مجازی است.

[DOC]نظارت و بازرسي در اسلام، ايران و كشورهاي دنيا پژوهشگر: …

chief.bums.ac.ir/shares/manager/manager/bazrasi/Papers/baz-papers-91-35.doc

ذخیره شده

مشابه

در اين مقاله نخست مباني نظري نظارت و بازرسي به اجمال از ديدگاه اسلام تبيين شده و با ذكر … به مسايل اجتماعي است و نظام و اداره آن در حيطة وظايف حكومت است بررسي نمايند. …. كه اين خود نمايانگر اثر تفتيش در بقاي امنيت و استقرار حكومت و نمايانگر وجود … و دائماً زير كنترل شاه و بلند پايگاه نزديك او از طريق پليس مخفي و غيره بودند.

جان باختگان راه مصدق – سرزمین لاله ها – لوکس بلاگ

www.sarzaminelaleha50.loxblog.com/cat/10

ذخیره شده

۲۹ آذر ۱۳۹۵ – انسان بدون امنیت زنده نیست و در کشوری که امنیت وجود نداشته باشد … موضوعات مرتبط: اجتماعیفرهنگیسیاسیقرآنیتاریخینظامیحوادث …. او در تاریخ 26 آذر ماه 1317 در خانواده ای متدین و از تبار ولایت در بندر ….. شهید فاطمی حسین داد نظری ….. واکنش نیروی پلیس در چنین شرایطی باید «در حد لزوم و تناسب» و پس از …

الف – جریان سوم، علی مطهری‌ها و قالیباف‌ها

alef.ir/vdcfytdjxw6d11a.igiw.html?495910

ذخیره شده

۵ مرداد ۱۳۹۶ – در این راستا، رسالت خود را در تبیین چه گفتمان جدیدی می‌بیند و مبانی … به عبارتی صرفاً دارای مولفه‌هایی سلبی در مانیفست نظری خود است یا … ۴-خاستگاه اجتماعی جریان سوم کجاست؟ … قالیباف فردیه عملگرا اما بسیار خطی و جناحی ک در بزنگاه اخلاق را ….. دستبند پلیس امنیت بر دستان کلاهبردار میلیاردی+ عکس …

خبرنامه مقالات منتشره در کشور شماره 15 – شهر دانش

hemi.sdil.ac.ir/newindex.aspx?pid=99&ArticleID=44690&title…

ذخیره شده

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ – بررسي مستندات قرآني روايي فريقين در حکم ازدواج موقت و پيامدهاي آن …. مؤلفه هاي اقتصادي اجراي عدالت اجتماعي از ديدگاه اسلام …. بررسي مباني مشروعيت مالکيت دوره اي در فقه و حقوق ايران …. بحران ميانمار، آزموني براي شوراي امنيت در چارچوب نظم حقوقي …. شيرزاد پيک حرفه ….. پليس، امنيت، جنايات سازمان يافته.

نقشه سایت – بیمه ایران

www.bih.ir/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1&Itemid=130

ذخیره شده

مسئولیت حرفه ای ….. امنیت کارگاهها …. قانون تامین اجتماعی ….. مدیر عامل بیمه ایران : هدفمند کردن یارانه ها، ضریب نفوذ بیمه را افزایش می دهد · معافیت بیمه های اتکایی و …

همین سهم حضور زنان در دولت یازدهم را در دولت جدید از ما نگیرید – …

www.ghatreh.com/news/…/همین-سهم-حضور-زنان-دولت-یازدهم-دولت-جدید-نگیرید

ذخیره شده

۸ مرداد ۱۳۹۶ – وی در ادامه با بیان آنکه قرآن نه تنها زنان حکومت گر را توصیف کرده بلکه به … در فرودگاه مهرآباد یک نماینده مجلس مأمور پلیس راهور را مورد ضرب و شتم قرار داد … فراخوان اعلام نامزدی در شورای داوری میثاق اخلاق حرفه ای رسانه ها منتشر شد … قرارگاه ثارالله؛ مسئول امنیت روز تحلیف روحانی/ کشف و خنثی سازی بیش از 100 …

نقش آفرینی آیت الله کاشانی در یک دهه سرنوشت ساز – موسسه …

www.ir-psri.com/Show.php?Page=ViewArticle&ArticleID=1110&SP=Farsi

ذخیره شده

آیت‌الله کاشانی بر این عقیده بود که اسلام، دینی اجتماعی و جامع است، سیاست از … تبعات جنگ در قالب قحطی، بیماری، عدم امنیت و گرانی، مردم را گرفتار ساخته بود … رجال سیاسی ایران همگی تحت نفوذ غرب بودند و سعی داشتند کشور را در راستای ….. آثار این انقلاب به عراق محدود نبود بلکه مقاومتهایی که در جنوب ایران در مقابل پلیس جنوب …

زمینه های فرهنگی و ادبی کشف حجاب در ایران؛ شعر مخالفان و …

jsi-isa.ir/article_21395.html

ذخیره شده

این بحث ها، پیوند فراوانی با رضاشاه و عملکرد وی دارد، و به گونه ای کشف حجاب، نماد … لذا در این بحث، هم از بعد تاریخی و هم از بعد نظری، ابتدا شعر ضدحجاب بررسی می شود. ….. پلیس به دنبال تهدید مخالفان به سنگسار) در تهران می گشت (صلاح، 1384: 127). … نکردن زنان معلمه با اخلاق و ترتیبات صحیحه و کتب کلاسی و عدم امنیت است.

آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سایت ایسنا | isna.ir – ویستا

vista.ir/live/source/4/1/isna.ir/ایسنا

ذخیره شده

مشابه

… 11:11 -افزایش شمار مبتلایان به ایدز در روسیه / ایسنا · 11:10 -فرهنگ و هنر پلیس نمی‌خواهد / ایسنا · 11:10 -دادگاه عالی برزیل علیه وزیر کشاورزی درخواست تحقیق …

مرد امنیت مناطق مرزی کردستان – قروه کردســــــــــــــــتان

hooshangmaleki.ir/posts/archive.php?pmonth=7&pyear=1395

ذخیره شده

مرد امنیت مناطق مرزی کردستان – تاریخ قروه , خانواده ملکی , مهاجرین قشقایی – قروه … مراد از تقریر این مجمل یادی از نظامی و پلیسی مقتدر ،محبوب و وظیفه شناس و یکی از … و اقتدار، قاطعیت در ذهن همه بدرستی تداعی میشود، امنیت اجتماعی در ابعاد مختلف آن … مبارزه مستمر با اشرار تا بن دندان مسلح و قاچاقچیان حرفه ای سازماندهی شده بی رحم …

جزوه تاریخ تحولات کیفری دکتر نجفی ابرند‌آبادی – حقوق جزا …

deris1355.blogfa.com/9012.aspx

ذخیره شده

مشابه

پيشگيري از وضعي از جرم معمولاً با همكاري پليس انجام گرفته است. ….. نظري به بحث پيرامون پيشگيري از جرم با تأكيد بر پيشگيري اجتماعي از جرم پرداخته شود … عبدالرحماني،رضا/1383/پليس اجتماع محور و امنيت محله اي/فصلنامه دانش انتظامي/شماره چهارم … به‌طور کلی میزان نفوذ و موفقیت نظام جزائی از نظر جلوگیری از ارتکاب جرم در …

یگان ویژه نوپو

kolbe79.persianblog.ir/

ذخیره شده

مشابه

وبلاگی برای علاقه مندان به پلیس یگان ویژه. … پلیس مرزبانی. وظایف:جلوگیری از ورود و خروج غیر مجاز به مرز ها-مبارزه با قاچاق-امنیت منطقه. پلیس مبارزه با مواد مخدر.

تعامل دین و رسانه – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/97923/weblog/esmaeili%20m

ذخیره شده

۱۳ مهر ۱۳۸۹ – اخلاق معطوف به عملکرد حرفه ای با گرایشهای دینی نیز از ضرورتهای گریز … ایشان در نهایت نتیجه می گیرند: « دین از نظر منطق قرآن یک روش زندگی اجتماعی است که انسان اجتماعی به …. یکی از موضوعات مهم در مباحث نظری علوم ارتباطات آن است که آیا رسانه ها می … ب – حفظ امنیت ملی یا نظم عمومی یا سلامت یا اخلاق عمومی)).

سخنان مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی ارشاد – شبکه خبر

https://www.irinn.ir/fa/news/515840/سخنان-مخالفان-و-موافقان-وزیر-پیشنهادی-ارشاد

ذخیره شده

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ – استفاده از شبکه های اجتماعی و کلا دنیای مجازی بدون فیلتر یا ممنوع؟ اختیار امنیت جامعه فرهنگی، دقیقا با چه کسی است؟ وی خطاب به وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: من ذره ای به دغدغه دینی جنابعالی در سطح … گفت و گو، تعامل و اعتدال است لذا فردی را می خواهیم که با نفوذ کلام اصول را قبول داشته باشد.

لایحه دفاعیه دکتر حسین رفیعی به دادگاه تجدیدنظر – دکتر …

www.mhrafieefanood.com/لایحه-دفاعیه-دکتر-حسین-رفیعی-به-دادگاه/

ذخیره شده

مشابه

در اساسنامه یکی از اهداف شورا ایجاد تحکیم و تقویت مبانی صلح در ایران بیان شد و از جمله … مهم‌ترین دغدغه من در 25 سال گذشته، امنیت ملی ایران بوده است. …. میلیون‌ها تجهیزات ماهواره در پشت‌بام‌ها رؤیت می‌شود و پلیس نمی‌تواند با آنها مبارزه کند و …. آیا موقعی که سخنگوی ملی مذهبی‌ها را به رسمیت می‌شناسید و با او سخن می‌گویید و حرفهای او را …

آیا اعدام مخالف حقوق بشر است؟آیا با اعدام موافقید؟! (بررسی …

nasr1212.blog.ir/…/آیا%20با%20اعدام%20موافقید؟!%20(بررسی%20نظام%20های%20…

ذخیره شده

۳۰ آبان ۱۳۹۴ – به لحاظ نظری، دانشمندانی چون بکاریا، در رساله جرایم و مجازات ها(۱) و … جرایم علیه دین و امنیت اجتماعی که شامل محاربه و ارتداد است . … در مورد اعدام، به ویژه اعدام قصاصی و حدی، مبانی حقوق کیفری اسلام با مبانی …. را به پلیس در مرحله تعقیب و دستگیری مجرمان و انهدام باندهای خلافکار می دهند. ….. ۲۵٫ قرآن کریم آیه ۱۷۸بقره.

امام خمینی – دانشنامه‌ی اسلامی

wiki.ahlolbait.com/امام_خمینی

ذخیره شده

مشابه

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ – امام خمینی علاقه خاصی به پیگیری مسائل سیاسی و اجتماعی داشت. …. متعاقب آن بازار تهران تعطیل شد و مأمورین پلیس به تجمع مردم حمله بردند. … در منطق امام معنای «شكست و پیروزی» غیر آن چیزی است كه در عرف سیاستمداران حرفه ای تعریف می شود. …. عصر آن روز ساواك خبر تبعید امام را به اتهام اقدام علیه امنیت كشور!

مسئولان برای کاهش شایعات انتخاباتی به رسانه‌ها کمک کنند؛ …

fa.shafaqna.com/news/359994/

ذخیره شده

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ – صفحه اصلی · همه اخبار · قرآن و عترت …. شاید در شور انتخاباتی و تلاش برای حفظ امنیت ملی کشور، اعتدال، … مردم بیان کنند، چون آن مبانی دچار اشکال است، به عقیده من دچار نقص هستند. … در این شرایط قطعاً رسانه‌ها قافیه را به شبکه‌های اجتماعی باخته‌اند. ….. عمادی: میزان اخلاق حرفه‌ای شاید قیاس راحت‌تری برای سنجش باشد.

تحول در مفهوم توسعه و امنیت – پایگاه اینترنتی آلورشاپ

alvershop.com/education-download?start=196

ذخیره شده

همانطور که می دانید یائسگی دوره ای از زندگی است که معمولا زنان را در سنین 45 تا 55 ….. عمده وظایف نیروها و ضابطین امنیت و نظم اجتماعی (یعنی پلیس) هست، اشاره می کنیم تا … مجهز ساختن توان تحلیلی پلیس به شیوه های جدید که در ادبیات امنیت امروز جهان از آن …. از سوی دیگر، ممالک توسعه یافته در نفوذ سیاسی در جوامع عقب مانده در دو قرن …

نسیم آنلاین | “عرفان حلقه”، جریان اتصال به نیروهای شیطانی است

nasimonline.ir/Content/Detail/…/عرفان-حلقه-جریان-اتصال-به-نیروهای-شیطانی-است

ذخیره شده

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ – میرزائیان: عرفان حلقه فرقه ای است که در مقایسه با فرقه های دیگری که در … در بر می گیرداز جمله آسیب روحی و روانی،اجتماعی،اخلاقی،جسمی و اعتقادی …. و آموزش اتصال است؛ در دوره های بعد فرد را با مباحث عقیدتی و مبانی نظری …… مسترها برای فعالیت خود کاملا احساس امنیت می کنند و با جسارت تمام به راه خود ادامه می دهند.

۸۷/۰۲/۰۸ – ۸۷/۰۲/۱۴ – گروه مشاوران جوان(سایت 541)

iranpakjavan.blogfa.com/87022.aspx

ذخیره شده

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي همچنين با ابراز خرسندي از مطالبات جديِ علمي – اجتماعي – سياسي و …. نوآوری هیچ گاه به گونه ای سیستماتیك، هدفمند وسازمان یافته شكل نمی گیرد. …. از كشورهاي درگير معضل اعتياد به مواد مخدر پليس خود عاملي بازدارنده از بازگشت … وي به طرح ملي مبارزه با اعتياد مصوب سال ۸۱ شوراي عالي امنيت ملي كه قرار بود در …

زی طلبگی؛ هنجارشناسی جلوه‌های رفتاری حوزویان – دغدغه حجاب …

alangedris1.persianblog.ir/post/418/

ذخیره شده

مشابه

افراد جامعه رفتارهای صنفی پزشک و پلیس و قاضی را زیر ذره بین می گذارند و … از وظایف مقرّر، سهل انگاری و حتی اشتباه در مداوای بیمار، تأمین امنیت اجتماع و یا … در واقع آرمان حرفه ای روحانیت والاترین آرمان حیات بشری است که همه ارزش ها و ….. از یک منظر، رفتار حوزویان معیار آموخته های نظری و سنجه تلاش های تئوریک در حوزه اخلاق است تا …

پرونده اسلام رحمانی – سدید | سدید

saadid.ir/خبر-علوم-انسانی-1/

ذخیره شده

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ – در سال ۱۹۴۸ بر اساس دستور محرمانه ای شورای امنیت ملی امریکا دستور شکار جاسوس … در این مقاله با صرف نظر از مبانی اسلام رحمانی و همین طور پیشینه و اتصال …. اند ، بیشتر از دین اسلام به اخلاق و عرفان و معنویت توجه دارند پس بهتر می توانند ….. بر همین اساس پلیس و قوای انتظامی در نوع حکومتی جمهوری اسلامی ملزم به …

خراسان | شماره :19582 | تاریخ 1396/4/22

khorasannews.com/newspaper/page/19582

ذخیره شده

۲۲ تیر ۱۳۹۶ – اجتماعی. 5. دانش و فناوری. 12. حوادث. 13. ترحیم و تسلیت. 15. حقوقی. 10. گزارش. 7. دخل و خرج. 8. ادبیات و هنر. 11. سینما و تلویزیون. 6. ویژه ها.

مهندسی پزشکی – فروش پرفروش ترین فایل ها

shopeto.ir/category/مهندسی-پزشکی/

ذخیره شده

پروژه کارورزي در مورد پليس طرح توجيهي توليد خيارشور ، ترشي و مربا به … آموزش کامل وقدم به قدم آردوينوفايلو آموزش ويديويي جزوه اخلاق جوییدن . … فضانوردي مباني نظري و پيشينه شبکه هاي اجتماعي مجازي پايان نامه ابراهيم آرياني پذیرفتن . ….. شرکت زمزم چگونه براي افزايش امنيت اکانت تاييد دو مرحله اي اينستاگرام را فعال کنيم .

بخش ششم:تفاوت‌ها و تأثير آنها در زندگي اجتماعي

mesbahyazdi.ir › آثار نوشتاري › کتاب ها › جامعه و تاريخ از نگاه قرآن

ذخیره شده

مشابه

صفحه 283 ﴾ Â Â بخش ششم تفاوت ها و تأثير آنها در زندگي اجتماعي Â. … درآمد كافي، تحصيل قدرت، احراز مقام‌هاي شامخ، آسايش، رشد، عافيت، امنيت و آزادي). … خواهند يافت و درنتيجه دو شغل و حرفة مختلف پيدا خواهند كرد؛ و چون هر حرفه‌اي داراي … احكام عملي و ارزشي از ادراكات نظري و واقعي است كه در قرآن كريم نيز از قول كافران نقل شده است:.

فمینیسم نفسانی غرب یا مشاركت همه جانبه اسلام – تبیان

article.tebyan.net/2902/فمینیسم-نفسانی-غرب-یا-مشاركت-همه-جانبه-اسلام

ذخیره شده

واقعیت اجتماعی از دیدگاه فمینیستی سعی در درك معرفت مربوط به واقعیت اجتماعی دارد . … از سال 1840 تا 1920 حركت حرفه ای زنان برای احقاق حقوق خود از جمله حق رای …. آنان قرار گرفته و هر نوع گرایش به دین و اخلاق را موجب تضییع آزادی فرد دانسته اند و … در ایران نگرش فمینیسم با احتیاط كامل مباحث حقوقی و مبانی حقوق و تكالیف را در …

تبیین ارتباط میان تکامل هویت شیعی در ایران و نظام سازی …

www.rajanews.com/…/تبیین-ارتباط-میان-تکامل-هویت-شیعی-در-ایران-و-نظام-سازی-…

ذخیره شده

۳ آبان ۱۳۹۵ – تبیین ارتباط میان تکامل هویت شیعی در ایران و نظام سازی اجتماعی/ بیشتر از … آن است که نظامات اجتماعی بیشترین تأثیر را بر روی اخلاق و اعتقادات دارند. …. اگر به قرآن عمل کنیم، ان‌شاءالله سرانجام آن سعادت خواهد بود؛ اگر به حرف‌های کفّار …. وقتی ایشان ساکن شدند، در یک دوره‌ی محدودی برای شیعیان امنیت ایجاد شد.

قبض و بسط تئوریک عبدالکریم سروش – رادیو زمانه

قبض و بسط تئوریک عبدالکریم سروش

ذخیره شده

۱۵ مهر ۱۳۹۵ – عبدالکریم سروش همچون هر فرد صاحب فکر و نظری تحولات فکری گاه … بر مبنای شیوه و مشی ای که سروش در طول این سالها در پیش گرفته است، …. [16] در آنجا هم پای مسئله نابرابری و عدالت اجتماعی در میان است، سروش از …. [23] اما او بعدها بر مبنای قبض و بسط ادعا کرد که قرآن کلام الله نیست و در آن خطا و تناقض وجود دارد.

دیدگاه‌های سیاسی کاندیداها و نقد‌های متقابل در مناظره‌ای متفاوت – …

www.isna.ir/news/…/دیدگاه-های-سیاسی-کاندیداها-و-نقد-های-متقابل-در-مناظره-ای-متفاو…

ذخیره شده

۱۷ خرداد ۱۳۹۲ – سیاست خارجی باید منافع ملی، امنیت ملی و هویت ملی و دینی و انقلابی ما را …. ایران محور شرارت است، نه این که حرف‌های آنان درست باشد، بحث این است که …. حدادعادل: همان موقع هم بدلیل اینکه به مبانی نظری برنامه اشکال داشتیم آن را …. هست که بهترین ارتباط بین پلیس و دانشجویان در زمان مدیریت من بود. ….. این اخلاق است؟

سوتک! – جامعه

badumchi.blogfa.com/cat-2.aspx

ذخیره شده

در روزگاری که واژگان همه به فحشا دچارند و هر مفهوم متعالی، رحم اجاره ای مقصودی ضد خود در … الله موحدی کرمانی در توجیه پلیس سری حجاب و ضرورت بسته شدن نمایشگاه کتاب … «گفتمان امنیت ملّی» یکی از آن ستونهای قطور مشترک میان راست سنتی و …. به مبانی نظری سیاسی و تعیین موضع در قبال وضع تاریخی-اجتماعی ایران وادار می کرد.

نمونه دولتی امام حسین(ع) تایباد – مدرسه هوشمند

emamhosein.khschools.ir/

ذخیره شده

مشابه

از آنجا که یکی از اهداف تعلیم و تربیت در کنار دیگر اهداف، تسهیل رشد حرفه‌ای و هدایت …. خدمات اجتماعی؛ مددکار اجتماعی؛ کاردان بهداشت دهان و دندان؛ افسر پلیس؛ مأمور آگاهی. … مهماندار هواپیما؛ رئیس اتاق بازرگانی؛ بازرس بهداشت و امنیت محیط کار؛ مدیریت …. فقه، معارف اسلامی، تفسیر قرآن، اخلاق اسلامی، مبادی العربیه، آشنایی با قرآن و.

فلسفه حجاب و پوشش در عقل – مدرسه علمیه رضویه

www.mrazavieh.org/index.php/pagoohesh/m-maghalat/m…/25-falsafehejabdaraghl

ذخیره شده

مشابه

حیا، فطرت، چادرمشکی، آثار حجاب ، امنيت، جامعه،عوامل بی حجابی، دیدگاه … ای برای تخریب بنای اسلام و زشت جلوه دادن تعالیم و مبانی آن است، بر حذر دارند. ….. پوشش زنان و مردان در «اخلاق اجتماعی» تغییرات جدی ایجاد می‌کند طبعا این هزینه و یا پیامد، ….. تنها نسبت اندكي از تجاوزات جنسي عملا به اطلاع پليس مي رسد و در آمارها گزارش مي شود.

پاسخ به نظریات ضدانقلابی توسط استاد حسن رحیم‌پور ازغدی …

https://www.tasnimnews.com › سیاسی › سایر حوزه ها

ذخیره شده

معنویت و دین داری هم به عنوان یک سرمایه اجتماعی بزرگ را در ایران بایستی به … داد ولی با جهت گیری و مبانی اسلامی و نه غیر اسلامی و با حضور مردم و نه بدون حضور آنها . ….. مسلمانان و غیر شیعیان و حقوق شان و امنیت شان ، کرامت شان نمونه ای از آن است. ….. و از ارزش سازی و بعد در عمل هم نظامی سازی و پلیسی سازی فضا و امنیتی کردن و اینها …

جدیدترین خبرهای شهر خرم آباد | خبر فارسی

khabarfarsi.com/city/805

ذخیره شده

فقه و مبانی حقوق اسلامی کارشناسی شورای انقلاب فرهنگی فقه و مبانی حقوق … جوان 25 ساله ای حین شنا در در سد دهکرد بروجرد جان باخت. … شاخص های مرتبط با ارتباطات (باورها و کنش های فرهنگی و اجتماعی) پرداخته شد. …. گزارشی مبنی بر کشف و ضبط 33 قبضه سلاح شکاری از پلیس اطلاعات و امنیت واصل شد. …… طراحی سایت حرفه ای.

با امام خمینی در مقابله با تندروی و افراط گری – پورتال سروش …

soroosh-mahallati.com/fa/153

ذخیره شده

۶ مهر ۱۳۹۴ – 3- مرزهایی که « قانون » به آن حکم می کند و بر اساس مصالح اجتماعی، « وضع » می گردد. … قرآن کریم، مجاهدان فی سبیل الله را ، از تندروی در حق دشمن متجاوز نیز نهی …. و پس از آنکه مجلس آرام گرفت و امنیت این یهودی تضمین گردید، حضرت به او …. حضرت امام، ضمن آنکه چنین اقداماتی را «تحریم» نمودند، به پلیس دستور دارند …

جشنواره ملي معماري اسلامي برگزار مي‌شود

www.javanonline.ir/fa/news/822580/جشنواره-ملي-معماري-اسلامي-برگزار-مي‌شود

ذخیره شده

۲۳ آبان ۱۳۹۵ – … از معماري اسلامي است چرا كه در حوزه دانشگاهي و تخصصي در زمينه معماري و شهرسازي دچار چالش فكري و مباني متعدد نظري در زمينه معماري اسلامي هستيم.

راه های گسترش فرهنگ وکالت در جامعه – انجمن حقوق بین الملل …

www.iail.ir › پیشنهاد سردبیر

ذخیره شده

۲۰ دی ۱۳۹۴ – فصل اول: امنیت و گسترش وکالت …. کنیم، وقت و سرمایه کلان میخواهیم و یک بسیج همگانی بگذاریم و طبیعتاً بر اساس، مبانی اسلامی و قرآنی به سراغ …

جمعيت بانوان فرهيخته خراسان رضوي – سند نقشه مهندسی فرهنگی

zfarhikhte.ir/Content.aspx?p=599

ذخیره شده

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ – ارزش های فرهنگ حرفه ای به واسطه سنوات طولانی آموزش های تخصصی و یا تجربه و … فرهنگ اسلامی، فرهنگی مبتنی بر فطرت، قرآن و عترت، ایمان گرا، اخلاق محور، ….. تبیین و ترویج مبانی نظری انقلاب اسلامی، اندیشه مهدویت، ولایت فقیه، ….. مؤثر خانواده، مسجد، مدرسه، محله با پلیس و بسيج در مقوله نظم و امنیت اجتماعي؛. 6.

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع”پیشگیری از آسیب های …

www.baranekavir.ir/…/985-برگزاری-کارگاه-آموزشی-با-موضوع-پیشگیری-از-آسیب-…

ذخیره شده

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ – محولاتی افزود: برای کاهش آسیب های اجتماعی لازم است مطالعه و بررسی در … این مسئول ابراز داشت: وقتی تشکیل زندگی بر محور مبانی فرهنگی و آموزه …

ابزار تماس با ما – یاشاربخشی شهرستان بهارستان

yasharbakhshi.blogfa.com/1392/02

ذخیره شده

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ – انقلاب ما اکنون در مصاف با مستکبران در مرحله ای حساس قرار گرفته است. …. نوبخت تأکید کرد: رعایت اخلاق اسلامی برای شوراها الزامی است و تمامی اقدامات غیر … برچسب‌ها: قران, مقام برترمسابقات قرانی, شهرستان بهارستان, مسابقات قرآنی …… واقع در روستا و به صورت حرفه ای دپو شده بود با هوشیاری عوامل پلیس امنیت و …

[PDF]دانلود شماره 45 نشريه ارش

lmo.ir/uploads/1_26_arsh-small.pdf

ذخیره شده

مشابه

۱۷ آبان ۱۳۹۰ – ﻭ ﺍﺧﻼﻕ ﺯﻳﺴــﺘﻲ، ﺩﻧﺪﺍﻧﭙﺰﺷــﻜﻲ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﺩﺭ … ﭘﺰﺷﻚ ﭘﻠﻴﺲ ﺟﻬﺎﻧﻲ (MAFS) ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺷﺪ. …. ﭘــﺲ ﺍﺯ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﻱ ﺛﺒﺎﺕ ﻭ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺩﺭ ﻛﺸــﻮﺭ ﻣﺼﺮ، ﻣﻼﻗﺎﺕ …. ﺗﻮﺍﻡ ﺷﺪﻥ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﻋﻠﻤﻲ ﻭ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﻧﻈﺮﻱ ﻛﻪ ﻻﺯﻣﻪ ﻛﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺳﺖ، ﺍﻫﻤﻴﺖ ﻭﻳﮋﻩ ﺍﻱ … ﻣﺎ ﺑﺎ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺕ ﺗﻔﺎﻭﺗﻲ ﻧﻤﻲ ﻛﺮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻗﺮﺁﻥ ﺑﺮﺍﻱ ﻫﻴﭻ ﻧﻌﻤﺘﻲ ﺑﻪ ﺟﺰ ﻭﻻﻳﺖ ﺑﺮ ﺍﻧﺴــﺎﻥ ﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷــﺘﻪ ….. ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﻛﺎﻟﺒﺪﮔﺸﺎﻳﻲ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺴﻴﺮﻫﺎﻱ ﻧﻔﻮﺫ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﺩﺭ ﺑﺪﻥ.

همكاری پلیس ایران و قطر در زمینه مبارزه با مواد مخدر … – …

political33.blogfa.com/91013.aspx

ذخیره شده

۲۱ فروردین ۱۳۹۱ – {{امیر سرافراز ارتش اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، …. در بیانیه ای كه از سوی پلیس لندن صادر شده، آمده است: ما شكایاتی را از دو شهروند … بر اساس این اسناد ‘موسی كوسا’ رییس وقت سازمان امنیت لیبی نیز روابط دوستانه و ….. وی تاكید كرد: كار اعتقادی مفصل و عمیق و كار نظری و عملی اخلاق اسلامی از موضوعاتی …

اخلاق تربیت از منظر سهروردی – راسخون

rasekhoon.net › مقالات › فرهنگ و انديشه › فلسفه › فلسفه های مضاف › سایر مقالات

ذخیره شده

۲۵ دی ۱۳۹۱ – این مقاله با هدف بررسی اخلاق تربیت از منظر سهروردی در پاسخ به نیازهای … در هر جامعه ای مجموعه ای از قواعد، هنجارهای اجتماعی وجود دارند که فعالیتهای تمام … اخلاق محیط زیست، اخلاق تجارت، اخلاق پلیس، اخلاق قضاوت، اخلاق مدیریت و. ….. کبیری، زینب؛ معلمی، حسن (1388) مبانی و شیو ه های تربیت اخلاقی در قرآن کریم از …

آزادی سیاسی، آزادی اقتصادی و دموکراسی • صدانت

3danet.ir/آزادی-سیاسی-آزادی-اقتصادی-دموکراسی/

ذخیره شده

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دموکراسی مجموعه¬ای از تدابیر است که رای اکثریت به عنوان وسیله صلح … به علاوه، این رفقا توجه ندارند که، چه به لحاظ نظری و چه به لحاظ تجربی و … هر کشوری شرایط تاریخی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی خاص خود را دارد از … هر زمان حکومتها این سنت ها را پاس داشته اند و امنیت و صلح برقرار کرده اند … اخلاق دین شناسی.

trigram_word_frequency/hamshahri_unigram_frquency at …

https://github.com/tihu-nlp/trigram_word_frequency/…/hamshahri_unigram_frquency
ای 586556 … اجتماعی 138705 …. امنیت 61098 … پلیس 46905 …. حرفه 25754 … قرآن 24410 ….. نفوذ 12560. پزشکان …. نظری 10603 … اخلاق 10019 ….. مبانی 6454.

گل میخک

mikhakt-erozw.sayme.ir/
آموزش خیاطی زنانه 1 و 2 به زبان فارسی (مقدماتی تا حرفه ای معادل 30 سی دی) … کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی شامل 30 سی دی (مقدماتی تا حرفه ای)اورجینال

مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما

www.iribresearch.ir/news.asp

ذخیره شده

مشابه

انتشار پژوهش “خشونت پلیس در جامعه آمریکا با تاکید بر اقلیت ها”. 1394/09/16 – 11 … نشست تخصصی جهت گیری‌های راهبردی سازمان صدا و سیما در رسانه‌های اجتماعی. 1394/08/19 – 08 … سلسله نشست های مرکز مطالعات جامعه و امنیت: «توسعه پایدار و متوازن منطقه ای» ….. برگزاری نشست «اخلاق حرفه‌ای علم در ایران» در پژوهشگاه علوم انسانی.

پاسخ به نظریات ضد انقلابی توسط استاد حسن رحیم‌پور ازغدی …

www.farhangnews.ir/content/68753

ذخیره شده

مشابه

۶ فروردین ۱۳۹۳ – معنویت و دین داری هم به عنوان یک سرمایه اجتماعی بزرگ را در ایران … هدف قرار داد ولی با جهت گیری و مبانی اسلامی و نه غیر اسلامی و با حضور مردم و ….. امروز آزادی غیر مسلمانان و غیر شیعیان و حقوق شان و امنیت شان ، کرامت شان نمونه ای از آن است. ….. نظامی سازی و پلیسی سازی فضا و امنیتی کردن و اینها حرف می زده، و آنی که …

جنایت، ناامنی و بحران اقتصادی هدیه دولت نارنجی به مردم … – …

bartarin110.mihanblog.com/post/archive/1393/10/page/2

ذخیره شده

۱۹ دی ۱۳۹۳ – برترین110 – مطالب دی 1393 – فــرهــنــگــی-اجــتـمـاعــی-سـیـاسـی- … حضرت آیت الله خامنه ای، تمرکز سیاست خارجی برخی کشورهای منطقه بر معارضه با ایران را ….. ادبیات عرب، تفسیر قرآن، نهج البلاغه فلسفه و مبانی نظری اسلام پرداختند. … یا خاموش شدن فتیله درشرایط هیجانی را نداشت؛ هیچ دکّة پلیس و بانکی را به …

مشروح اظهارنظرهاي كانديداهاي رياست جمهوري در خصوص مسائل …

www.yjc.ir › سیاسی › احزاب و تشکل‌ها

ذخیره شده

۱۵ خرداد ۱۳۹۲ – مناظره فرهنگي و اجتماعي نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري بر صحنه … نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: بحث امنيت … این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد:بزرگانی در جامعه مروج اخلاق بودند و هستند که باید از …. شود و پليس آخرين مرحله اي است که در مسائل فرهنگي بايد وارد عمل شود.

[PDF]ﺩﺭ ﺍﺑﻌﺎﺩ ﻓﺮﺩﻱ ﻭﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ، ﺗﻌﺪﺩ ﻭﺗﻜﺮﺍﺭ ﺁﻥ ﺟﺮﻡ ﺍﺯ ﺭﺍ

www.haghgostar.ir/مقالات/جزا-و…/646_6db6cb6febc495086ad4bead2bcd4462.html

ذخیره شده

از ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﻬﻢ در ﮐﺎﻫﺶ ﺟﺮم ﺑﻪ ﺣﺴﺎب ﻣﯽ آﯾ. ;ﺪﻨ. -8 … ﭘﻠﯿﺲ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﺮدي ﺗﻌﻠﯿﻢ دﯾﺪه و آﺷﻨﺎ ﺑﻪ روان ﺷﻨﺎﺳﯽ و ﺟﺮم ﺷﻨﺎﺳﯽ ﺑﺎﺷﺪ … در ﻗﺮآن. ﻣﯽ ﻓﺮﻣﺎﯾﺪ. (“: ا. ﻧﺴﺎﻧﻬﺎي ﮔﻨﺎﻫﮑﺎر،. ﮐﺮ و ﻻل و ﮐﻮرﻧﺪ، ﭘﺲ آﻧﺎن. از ﮔﻨﺎه ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺣﺬف … ﻧﻔﻮذ و ﮔﺴﺘﺮش ﻋﻠﻮم ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺜﻞ زﯾﺴﺖ ﺷﻨﺎﺳﯽ، ﺟﺎﻣﻌﻪ … اي اﺳﺖ ﺿﺪ. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﻪ ﻣﻮﺟﺐ اﺧﺘﻼل در ﻧﻈﻢ و اﻣﻨﯿﺖ ﺟﺎﻣﻌﻪ و ﮐﺸﻮر ﻣﯽ. ﺷﻮد . وﻇﯿﻔﻪ اﺻﻠﯽ ….. اﺧﻼق ﻓﺎﺿﻠﻪ اﻧﺴﺎﻧﯽ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي از وﻗﻮع ﺟﺮم ؛.

تکوین اندیشه سیاسی «مجاهدین خلق» – پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش-سیاسی-3/389946-تکوین-اندیشه-سیاسی-مجاهدین-خلق

ذخیره شده

۶ شهریور ۱۳۹۵ – تکوین اندیشه سیاسی «مجاهدین خلق»/ بنیان‌های نظری تطور از «سازمان» به … در جلسات فوق تفسیر قرآن و مباحث فکری روز، از جمله مکاتب مادی غرب و … سعید محسن، در کنار فعالیت سیاسی، در فعالیت‌های اجتماعی نیز فعال …. 5- یکی دیگر از عوامل شکست جنبش‌ها و حرکت‌های سیاسی پیشین در ایران «حرفه‌ای» و «علمی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *